Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Моля за помощ

    Здравейте момичета. Намерих си схемата и ключа на "Молитва за дома",но не е посочено с какъв бод се шие . Моля ви,помогнете,че до Коледа трябва да го ушия и подаря

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didi3 Виж мнение
    Здравейте момичета. Намерих си схемата и ключа на "Молитва за дома",но не е посочено с какъв бод се шие . Моля ви,помогнете,че до Коледа трябва да го ушия и подаря
    Смело давай с кръстат бод,че то време не остава....
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  3. #3

    Подразбиране

    И аз така си мислех,благодаря ти

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета нуждая се от помощ за гоблен 35248 на Дименшънс - това е Полунощният танц. Една съседка иска да го шие но не може да шие от цветна схема и иска да и е черно бяла но не цветна схема принтирана на черно бял принтер. Намерих оригиналната схема , намерих го и в ПМ но все е цветно. Въпросът ми е - възможно ли е още в ПМ-то да стане схемата от цветна в черно бяла и ако е възможно как става това. Аз не съм много на ти с тази програма
    v_g_g@mail.bg

  5. #5

    Smile

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Момичета нуждая се от помощ за гоблен 35248 на Дименшънс - това е Полунощният танц. Една съседка иска да го шие но не може да шие от цветна схема и иска да и е черно бяла но не цветна схема принтирана на черно бял принтер. Намерих оригиналната схема , намерих го и в ПМ но все е цветно. Въпросът ми е - възможно ли е още в ПМ-то да стане схемата от цветна в черно бяла и ако е възможно как става това. Аз не съм много на ти с тази програма
    Възможно е..........
    Я качи някъде схемата, по-бързо ще ти я направя, отколкото обясня........

  6. #6

    Подразбиране

    Диде благодаря ти предвариелно но ще те помоля на лични все пак да ми обясниш как става

    Ето линк

    http://dox.bg/files/dw?a=e246dc3d89
    v_g_g@mail.bg

  7. #7

    Smile

    Пратих схемите и обясненията на мейла,

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Пратих схемите и обясненията на мейла,
    Дидка благодаря ти много , златна си. А това е от съседката , заедно с нейното благодаря има и една голяма
    v_g_g@mail.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета отново моля за помощ и отново за същата съседка. Този път въпросът ми е дали някой е шил гоблен по схема от този сайт. Тя си е харесала много схеми на тема Венеция но схемите меко казано изглеждат странни и тя не е сигурна какво ще се получи ако се захване да шие. Аз не съм шила по такава схема с цифри и букви и не знам какво ще се получи като краен резултат. Всяко мнение и предложение ще е от полза

    http://www.xrest.ru/map/768743/
    v_g_g@mail.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •