Показване на 1 до 15 от 70

Тема: АВАНТЮРА 4

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Във връзка с конците и аз имам въпрос. Дали ще е възможно да се изпратят номерата на необходимите конци предварително, защото в нашия град не се продава DMC и ги поръчвам по интернет. А да правя поръчка за 1-2 чилета на седмица не е оправдано.

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря, Ния! Докато пусна поста си и получих отговор на въпроса си.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mila_an Виж мнение
    Във връзка с конците и аз имам въпрос. Дали ще е възможно да се изпратят номерата на необходимите конци предварително, защото в нашия град не се продава DMC и ги поръчвам по интернет. А да правя поръчка за 1-2 чилета на седмица не е оправдано.
    Няма да ти е необходимо. Не са нужни много конци за всеки от цветовете. Можеш да ползваш останали от други гоблени цветове.
    В твоя случай най-добре да дам предварително целия списък и сама да прецениш с какво да разполагаш и какво да купуваш.

    Тази игра, освен тръпката от неизвестното е хубава и с това,че ще можете да оползотворите останали ви от други гоблени конци, за да се сдобиете с красиво гобленче за един от празниците през годината.
    А може и да не се оформи като гобленче, а като торбичка, възглавничка, банерче, салфетка или каквото още си измислите.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •