Показване на 1 до 15 от 70

Тема: АВАНТЮРА 4

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    A какво е предимството на записването?
    /освен, че за организатора е желателно да знае, че това, което прави има смисъл /

    Защото, освен че се притеснявам за изпълнението, се оказа и че съм изтървала срока

    Но пък с удоволствие ще се пробвам в тази така любима и дългоочаквана за мен игра, макар и задочно, и отсега си обещавам не по-малка тръпка, макар и извън списъка

    Благодаря ти, Ния!!!
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Shanni Виж мнение
    A какво е предимството на записването?
    /освен, че за организатора е желателно да знае, че това, което прави има смисъл /

    Защото, освен че се притеснявам за изпълнението, се оказа и че съм изтървала срока

    Но пък с удоволствие ще се пробвам в тази така любима и дългоочаквана за мен игра, макар и задочно, и отсега си обещавам не по-малка тръпка, макар и извън списъка

    Благодаря ти, Ния!!!
    Тъй като играта започва днес, а ти толкова си я чакала, ще те включа в списъка.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Nia, не знам какво да кажа! Благодаря ти!!
    Дано не се изложа
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета, имам едно предложение, само да не разваля атмосферата. Да направим класиране в играта след финала. Аз мога да осигуря една, дори две или три малки награди.Ако някой друг иска, може също да се включи на доброволни начала, разбира се.

  5. #5

    Подразбиране

    Аз нямам нищо против, стига участничките в играта да са съгласни.
    Имам само едно условие - аз няма да участвам в класирането, защото зная гоблена, макар и аз да подбирам цветовете на око, все пак няма да е честно.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    Aз съм за!
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Моля ви, момичета-участнички, кажете си мнението, да знаем какво да правим с НИА. Най-малкото кажете ДА или НЕ!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •