Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 70

Тема: АВАНТЮРА 4

  1. #46

    Подразбиране

    И аз се записвам с последния влак
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  2. #47

    Подразбиране

    Аз също мисля да шия, но не смея да кажа, че се записвам, защото може и да не успявам със сроковете. Чакам с нетърпение да видя какво ще се получи.

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Аз също мисля да шия, но не смея да кажа, че се записвам, защото може и да не успявам със сроковете. Чакам с нетърпение да видя какво ще се получи.
    Не се притеснявай. Зная за още двама, които ще участват задочно. А за колко ли още незная?!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #49

    Подразбиране

    И аз май ще съм от ''задочните'', много ми е интересна авантюрата, но сроковете не са моята сила. Затова ще кретам, пък дано да я завърша.
    ..::Gobelin World::..

  5. #50

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Не се притеснявай. Зная за още двама, които ще участват задочно. А за колко ли още незная?!
    Едната от двамата съм аз До края на месец април ще имам някои обществени задачи поради които не смея да се обвързвам със срокове. Така че зад кадър ще си направя лична авантюра

  6. #51

    Подразбиране

    A какво е предимството на записването?
    /освен, че за организатора е желателно да знае, че това, което прави има смисъл /

    Защото, освен че се притеснявам за изпълнението, се оказа и че съм изтървала срока

    Но пък с удоволствие ще се пробвам в тази така любима и дългоочаквана за мен игра, макар и задочно, и отсега си обещавам не по-малка тръпка, макар и извън списъка

    Благодаря ти, Ния!!!
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Shanni Виж мнение
    A какво е предимството на записването?
    /освен, че за организатора е желателно да знае, че това, което прави има смисъл /

    Защото, освен че се притеснявам за изпълнението, се оказа и че съм изтървала срока

    Но пък с удоволствие ще се пробвам в тази така любима и дългоочаквана за мен игра, макар и задочно, и отсега си обещавам не по-малка тръпка, макар и извън списъка

    Благодаря ти, Ния!!!
    Тъй като играта започва днес, а ти толкова си я чакала, ще те включа в списъка.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #53

    Подразбиране

    Nia, не знам какво да кажа! Благодаря ти!!
    Дано не се изложа
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  9. #54

    Подразбиране

    Момичета, имам едно предложение, само да не разваля атмосферата. Да направим класиране в играта след финала. Аз мога да осигуря една, дори две или три малки награди.Ако някой друг иска, може също да се включи на доброволни начала, разбира се.

  10. #55

    Подразбиране

    Аз нямам нищо против, стига участничките в играта да са съгласни.
    Имам само едно условие - аз няма да участвам в класирането, защото зная гоблена, макар и аз да подбирам цветовете на око, все пак няма да е честно.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #56

    Подразбиране

    Aз съм за!
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  12. #57

    Подразбиране

    Моля ви, момичета-участнички, кажете си мнението, да знаем какво да правим с НИА. Най-малкото кажете ДА или НЕ!

  13. #58

    Подразбиране

    Аз съм за! И да се надявам, че поне ще уцеля цветовете и ще стане красива картинка

  14. #59

    Подразбиране

    Jully , ако не уцелиш цветовете, вината няма да е в теб, а в мен, защото ще значи,че не съм обяснила добре.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Не е така Ния,всеки има различен поглед върху нюансите.Ти си обяснила много добре,избора е наш.А ако има далтонисти между нас пак ли ти ще си виновна шегувам се,хубавото е че няма да има един с един еднакъв
    Ducky,и аз съм за!
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •