Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 70

Тема: АВАНТЮРА 4

  1. #16

    Подразбиране

    Благодаря, Ния! Докато пусна поста си и получих отговор на въпроса си.

  2. #17
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Все още се чудя, дали с пускането на първия етап да дам и целия списък на цветовете, че да си ги комплектовате още в началото. Чакам вашето мнение по въпроса.
    Май така ще е най-добре, за да не се лутаме в последствие. Аз съм ЗА!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mila_an Виж мнение
    Във връзка с конците и аз имам въпрос. Дали ще е възможно да се изпратят номерата на необходимите конци предварително, защото в нашия град не се продава DMC и ги поръчвам по интернет. А да правя поръчка за 1-2 чилета на седмица не е оправдано.
    Няма да ти е необходимо. Не са нужни много конци за всеки от цветовете. Можеш да ползваш останали от други гоблени цветове.
    В твоя случай най-добре да дам предварително целия списък и сама да прецениш с какво да разполагаш и какво да купуваш.

    Тази игра, освен тръпката от неизвестното е хубава и с това,че ще можете да оползотворите останали ви от други гоблени конци, за да се сдобиете с красиво гобленче за един от празниците през годината.
    А може и да не се оформи като гобленче, а като торбичка, възглавничка, банерче, салфетка или каквото още си измислите.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #19

    Подразбиране

    NIA, заинтригува ме. Запиши и мен.

  5. #20

    Подразбиране

    След много дълго колебание (цели 24 часа) и аз съм с вас.
    Ния, добре е да се даде целия ключ , даже и само с наименование на цветовете, за да се подберат по най-добрия начин даже и от останали конци.Така си мисля.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #21

    Подразбиране

    Записвам се и аз. Не съм участвала до сега в такава игра, ще ми бъде интересно.

  7. #22

    Подразбиране

    О.К. С пускането на първият етап ще дам и целият списък на цветовете.
    Ще давам и по две схеми на етап с изключение на първия. Едната схема ще бъде само със знаците за дадения етап, а другата със знаците на всички предшевстващи етапи. Кой от която схема му е по-удобно от нея да шие.
    Само ми кажете какви схеми предпочитате - цветни или черно-бели.
    Или и двете?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #23

    Подразбиране

    Аз съм за двата вида схеми, ако е удобно и възможно. Понякога е достатъчно да се гледа на монитора, което аз правя понякога, когато на хартия не ми се струва ясен знак.

  9. #24

    Smile

    Още не знам дали ще успея, но Ния пиши и мен...........
    Така, като знам че имам срок, може и да се стегна,

    Относно схемите, аз шия от екрана, когато не е готов комплект и цветно ми е удобно..............

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Още не знам дали ще успея, но Ния пиши и мен...........
    Така, като знам че имам срок, може и да се стегна,

    Относно схемите, аз шия от екрана, когато не е готов комплект и цветно ми е удобно..............

    Не се притеснявай, ще успееш. Няма по много за шиене. Най-труден ще е първият етап,че ще има за броене повечко, особено ако не е разграфена панамата, както обикновено шия аз. Но от втория етап вече ще имате ориентир от вече ушитото. И не са големи етапите за шиене. Най-много за два часа. А ние даваме 5 дни на етап и два дни за закъснелите и за пускане на снимките. Всеки понеделник ще се почва нов етап.
    Аз също предпочитам цветни схеми. Ще ги давам и цветни и черно-бели за тези, които ги принтират.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #26
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Нещо затихна темичката... Няма ли и други желаещи, за да стане по-весело?
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  12. #27

  13. #28

    Подразбиране

    Хайде, време не остана. В понеделник пускам първи етап от играта.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #29

    Подразбиране

    За малко щях да пропусна тази авантюра. Пишете и мен. Ще ми бъде много интересно и забавно.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Четох, четох и реших че ще е забовно, затова мислих,мислих и се записвам и аз

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •