Показване на 1 до 15 от 428

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Честита Нова Година ! Момичета, от все сърце ви желая много, много здраве, много, много късмет и много, много щастливи усмивки !!!!!!
    Аз пак подновявам търсенето на номерата на конците на това РТО -
    Хайде, моля ви, помагайте, че не ми остана време - бебето ще се роди много скоро, а бъдещата майчица точно това иска да й ушия!!!! Даже в РМ не мога да го открия, а оригиналните схеми ги има на сто места!!!!! Помагайтееее........!!!!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от BIBETO Виж мнение
    Честита Нова Година ! Момичета, от все сърце ви желая много, много здраве, много, много късмет и много, много щастливи усмивки !!!!!!
    Аз пак подновявам търсенето на номерата на конците на това РТО -
    Хайде, моля ви, помагайте, че не ми остана време - бебето ще се роди много скоро, а бъдещата майчица точно това иска да й ушия!!!! Даже в РМ не мога да го открия, а оригиналните схеми ги има на сто места!!!!! Помагайтееее........!!!!!!
    Виж тук :
    http://www.liveinternet.ru/users/4693589/post226475476

    Честита Нова Година!

  3. #3

    Подразбиране

    ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИЧЕТА!
    ДА БЪДЕ ЗДРАВА,УСМИХНАТА И СПОРНА ЗА ВСИЧКИ 2013 ГОДИНА1

    Много ми се иска да си ушия тези сезони. Ще се радвам ако някой ги има и ги сподели с мен./Използвала съм чужда снимка, за което моля да бъда извинена/.

    Адреса ми е s4etovod1800@abv.bg

    Благодаря предварително.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neli222 Виж мнение
    ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИЧЕТА!
    ДА БЪДЕ ЗДРАВА,УСМИХНАТА И СПОРНА ЗА ВСИЧКИ 2013 ГОДИНА1

    Много ми се иска да си ушия тези сезони. Ще се радвам ако някой ги има и ги сподели с мен./Използвала съм чужда снимка, за което моля да бъда извинена/.

    Адреса ми е s4etovod1800@abv.bg

    Благодаря предварително.
    Изпратих,каквото имам! Честита Нова Година!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от PetiPe Виж мнение
    Виж тук :
    http://www.liveinternet.ru/users/4693589/post226475476

    Честита Нова Година!
    Благодаря ти, PetiPe, но аз ги имам тези схеми, трябва ми подбор на конците - от сканираните много трудно може да се видят истинските цветове- по екран направих поне 5 комбинации - коя от коя по-различни Затова - продължавам да търся номерата на конците на това РТО -

  6. #6

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •