Показване на 1 до 15 от 428

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    За много години момичета! Обръщам се към вас със следната молба: една приятелка си е харесала следния гоблен и ме помоли за схемата. Ако някоя от вас разполага със схема и ключ моля да ги сподели с мен. като искам да уточня че не знам на коя фирма е разработката. darim_69@abv.bg
    Намерен е! благодаря на всички които се отзоваха на молбата ми и на ra4ko75!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от darma_rz : 07.01.2013 в 00:01.

  2. #2

    Подразбиране

    Честита Нова Година момичета и момчета!!!
    Знам, че Манка ще ми се кара, но търся схемата на свети Георги/ без снимка/, но не тази която се шие нацяло, а има модел в който се шие само светеца и змея. Знам, че момиче от форума я беше шило, но така и не я намерих. Дано някой ми помогне. Благодаря предварително.
    mimmoza@mail.bg
    ..::Gobelin World::..

  3. #3

    Подразбиране

    Честита Нова 2013 година!

    Още от миналата година търся този гоблен и дано през тази година да имам успех. Пощата ми е julieta_karcheva@abv.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Честита Нова Година момичета и момчета!!!
    Знам, че Манка ще ми се кара, но търся схемата на свети Георги/ без снимка/, но не тази която се шие нацяло, а има модел в който се шие само светеца и змея. Знам, че момиче от форума я беше шило, но така и не я намерих. Дано някой ми помогне. Благодаря предварително.
    mimmoza@mail.bg
    Имаш 2 схеми в пощата, но не съм сигурна дали за някоя от тези става въпрос.........
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  5. #5

    Подразбиране

    Пепи, съжалявам, но нищо не съм получила.
    ..::Gobelin World::..

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте, момичета и за много години!
    Търся пренабор на това гобленче. Имам оригиналната схема, сканирана от списание, но ще ми бъде трудно да я ползвам защото е цветна, а нюансите на цветовете са твърде близки. Ще бъда благодарна, ако се намери пренабор.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •