Страница 3 от 29 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 428
  1. #31

    Подразбиране

    Момичета дали ще се намери пренабор на тази схема. Обещах на една колежка да й намеря хубава схема, а за мен хубава означава пренобр.
    Адресът ми е в подписа........
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  2. #32

    Подразбиране

    Здравейте,за много години.....,имам една молба,ако можете да ми помогнете,имам схемата,но съм загубила някъде легендата на Кралица на пустинята.,ако я имате може ли да ми я пратите Благодаря предварително.
    Редактирано от orech18 : 03.01.2013 в 20:06.

  3. #33

    Подразбиране

    Честита Нова Година на всички!

    Бих искала да ви помоля за схемата на този гоблен



    Много благодаря

  4. #34

    Подразбиране исус и апостолите

    ако имате схемата и ключа с номерата на конците моля ви изпратете ми ги на galq.marinova@abv.bg

  5. #35

    Подразбиране Здравейте

    Здравейте ,мили ,работливи и творящи невероятни красоти момичета и момчета! Имам приятелка,която е във форума от 1 месец.Тя от същото време,дойде в нашия красив град Бургас и е решила за новото си жилище да избродира гоблен подходящ за новата и спалня.Спряла се е на този /аз незнам дали изобщо съществува като такъв или е само картина/ и моли за подкрепа- издирва схема и ключ. няма да откаже и на съвети,за други подходящи за мястото гоблени /спалня/.Предварително ви благодаря от името на двете ни и очакваме вашата помощ!!!
    Адреса е: pojar1958@abv.bg-Светла Тодорова
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #36

    Подразбиране

    Честита Нова Година - желая на всички много здраве и щастие

    Момичета търся схема на тези дечица ,знам само че са на вервако ,имам някакви спомени че ги имаше и в Галерия Бродерия но не ги открих.
    благодаря на всеки за оказаната помощ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 18.jpg‎ (122.4 KB, 370 показвания)
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pojar1958 Виж мнение
    Здравейте ,мили ,работливи и творящи невероятни красоти момичета и момчета! Имам приятелка,която е във форума от 1 месец.Тя от същото време,дойде в нашия красив град Бургас и е решила за новото си жилище да избродира гоблен подходящ за новата и спалня.Спряла се е на този /аз незнам дали изобщо съществува като такъв или е само картина/ и моли за подкрепа- издирва схема и ключ. няма да откаже и на съвети,за други подходящи за мястото гоблени /спалня/.Предварително ви благодаря от името на двете ни и очакваме вашата помощ!!!
    Адреса е: pojar1958@abv.bg-Светла Тодорова
    Имаш поща

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59 Виж мнение
    Честита Нова Година - желая на всички много здраве и щастие

    Момичета търся схема на тези дечица ,знам само че са на вервако ,имам някакви спомени че ги имаше и в Галерия Бродерия но не ги открих.
    благодаря на всеки за оказаната помощ
    Поща за Vervaco
    rusinova@mail.bg

  9. #39

    Подразбиране

    За много години момичета! Обръщам се към вас със следната молба: една приятелка си е харесала следния гоблен и ме помоли за схемата. Ако някоя от вас разполага със схема и ключ моля да ги сподели с мен. като искам да уточня че не знам на коя фирма е разработката. darim_69@abv.bg
    Намерен е! благодаря на всички които се отзоваха на молбата ми и на ra4ko75!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от darma_rz : 07.01.2013 в 00:01.

  10. #40

    Подразбиране

    Честита Нова Година момичета и момчета!!!
    Знам, че Манка ще ми се кара, но търся схемата на свети Георги/ без снимка/, но не тази която се шие нацяло, а има модел в който се шие само светеца и змея. Знам, че момиче от форума я беше шило, но така и не я намерих. Дано някой ми помогне. Благодаря предварително.
    mimmoza@mail.bg
    ..::Gobelin World::..

  11. #41

    Подразбиране

    Честита Нова 2013 година!

    Още от миналата година търся този гоблен и дано през тази година да имам успех. Пощата ми е julieta_karcheva@abv.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pojar1958 Виж мнение
    Здравейте ,мили ,работливи и творящи невероятни красоти момичета и момчета! Имам приятелка,която е във форума от 1 месец.Тя от същото време,дойде в нашия красив град Бургас и е решила за новото си жилище да избродира гоблен подходящ за новата и спалня.Спряла се е на този /аз незнам дали изобщо съществува като такъв или е само картина/ и моли за подкрепа- издирва схема и ключ. няма да откаже и на съвети,за други подходящи за мястото гоблени /спалня/.Предварително ви благодаря от името на двете ни и очакваме вашата помощ!!!
    Адреса е: pojar1958@abv.bg-Светла Тодорова

    http://stepaniya-vera.gallery.ru/watch?a=bo0z-jjMQ

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Честита Нова Година момичета и момчета!!!
    Знам, че Манка ще ми се кара, но търся схемата на свети Георги/ без снимка/, но не тази която се шие нацяло, а има модел в който се шие само светеца и змея. Знам, че момиче от форума я беше шило, но така и не я намерих. Дано някой ми помогне. Благодаря предварително.
    mimmoza@mail.bg
    Имаш 2 схеми в пощата, но не съм сигурна дали за някоя от тези става въпрос.........
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  14. #44

    Подразбиране

    Пепи, съжалявам, но нищо не съм получила.
    ..::Gobelin World::..

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, момичета и за много години!
    Търся пренабор на това гобленче. Имам оригиналната схема, сканирана от списание, но ще ми бъде трудно да я ползвам защото е цветна, а нюансите на цветовете са твърде близки. Ще бъда благодарна, ако се намери пренабор.

Страница 3 от 29 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •