Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 73

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И аз си имам другарче, благодаря

  2. #2

    Подразбиране

    И аз си имам другарче и ще се постарая да я зарадвам!

  3. #3

    Подразбиране

    Много благодаря и аз )

  4. #4

    Подразбиране

    И аз си имам другарче Дано не се изложа, че съм нова в гобленарството и ще ми е за пръв път да играя.
    Успех на всички

  5. #5

    Подразбиране

    Мариянка, сигурно ще те затрупаме с ЛС-та, та тук е по-лесно - , много, много за теб и дъщеря ти

  6. #6

    Подразбиране

    И аз си имам другарче! Хващам иглата, че сега се прибирам от родителска среща. Манка, мерси!

  7. #7

    Подразбиране

    И аз съм с другарче... Пускаме турбо иглите...

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    И аз си имам другарченце
    eхooooooooooooooo

  10. #10

    Подразбиране

    Подаръкът ми е почти готов. Остана само рамкирането. Надявам се другарчето ми да го хареса.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  11. #11

    Подразбиране

    Аз пък моя днес го взех от рамкиране. И толкова ми хареса че в първия момент помислих да бродирам друго ноооо вече е наречено....

  12. #12

    Подразбиране

    И моят в понеделник се отпрява за рамкиране,много се надявам другарчето ми да го хареса и да го зарадвам,на мен много си ми харесва.
    eхooooooooooooooo

  13. #13

    Подразбиране

    А аз да се оплача. отивам в събота да си взвма гоблена -неопънат и паспартуто не е направено така както го поръчах.....неискам да ви казвам колко ме хвана
    Сега в събота ще видя какво са издокарали.....От всичко най-мразя да ми обясняват кое как трябвало да изглежда НЕ аз искам да го направят така както искам аз да изглежда!!!
    Не рамкирам за първи път там но както е извесно никога не е късно да се "омажеш".....

  14. #14

    Подразбиране

    Много сте бързи момичета.... Аз още се туткам. Но мисля че ще се справя навреме....

  15. #15

    Подразбиране

    Затишие пред буря.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •