Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 73

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Всички са в очакване

  2. #2

    Подразбиране

    Аз обаче не мисля да пращам толкова рано. По-близо до 8 март сякаш си мисля, че е по-подходящо

  3. #3

    Подразбиране

    И аз съм готова с моя подарък, но също смятам че е още рано да пращам. Мисля си за датата 4.03 /понеделник/, как мислите дали ще е късно?

  4. #4

    Подразбиране

    И аз също мисля, че е по-добре да пусна подаръчето на 01.03, мисля, че ще пристигне навреме, ама знае ли човек, ако баба Марта развърти метлата, или вземе да тупа юргана.

  5. #5

    Подразбиране

    И аз съм готова - чакам да наближи датата... Дано си зарадвам другарчето, ама се чудя дали да е по пощата?

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, май аз съм първа получила подаръка си за 8-ми март, и съм много щастлива! Сърдечно благодаря на Десислава Танева /desito/ от Стара Загора за прекрасния парък . Снимки ще покажа довечера

  7. #7

    Подразбиране

    Днес и моето подаръче замина.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  8. #8

    Подразбиране

    Другарче, подаръкът ми пътува към теб!

  9. #9

    Подразбиране

    Аз малко ще се забавя, защото ми се струпаха куп неприятности, но подаръкът ще бъде пуснат в най-скоро време!

  10. #10

    Подразбиране

    Аз ще изпратя в понеделник. Надявам се моето другарче да остане приятно изненадано!

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Моят подарък ще пътува с Еконт ....и ще го изчисля да пристигне точно на 8 Март

  13. #13

    Подразбиране

    Имам известие за малък пакет - мъжът ми го донесе току що. Предполагам че е от тази игра / робина не е на ход в момента / . Жалко че не мога да разбера от кого е но утре и това ще стане.....

  14. #14

    Подразбиране

    Днес и моето подаръче замина, дано другарчето ми поне мъничко одобри това, което съм приготвила.

  15. #15

    Подразбиране

    Моето подъръче също замина днес,другарчето ми да чака

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •