Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 73
  1. #46

    Подразбиране

    Аз пък моя днес го взех от рамкиране. И толкова ми хареса че в първия момент помислих да бродирам друго ноооо вече е наречено....

  2. #47

    Подразбиране

    И моят в понеделник се отпрява за рамкиране,много се надявам другарчето ми да го хареса и да го зарадвам,на мен много си ми харесва.
    eхooooooooooooooo

  3. #48

    Подразбиране

    А аз да се оплача. отивам в събота да си взвма гоблена -неопънат и паспартуто не е направено така както го поръчах.....неискам да ви казвам колко ме хвана
    Сега в събота ще видя какво са издокарали.....От всичко най-мразя да ми обясняват кое как трябвало да изглежда НЕ аз искам да го направят така както искам аз да изглежда!!!
    Не рамкирам за първи път там но както е извесно никога не е късно да се "омажеш".....

  4. #49

    Подразбиране

    Много сте бързи момичета.... Аз още се туткам. Но мисля че ще се справя навреме....

  5. #50

    Подразбиране

    Затишие пред буря.

  6. #51

    Подразбиране

    Всички са в очакване

  7. #52

    Подразбиране

    Аз обаче не мисля да пращам толкова рано. По-близо до 8 март сякаш си мисля, че е по-подходящо

  8. #53

    Подразбиране

    И аз съм готова с моя подарък, но също смятам че е още рано да пращам. Мисля си за датата 4.03 /понеделник/, как мислите дали ще е късно?

  9. #54

    Подразбиране

    И аз също мисля, че е по-добре да пусна подаръчето на 01.03, мисля, че ще пристигне навреме, ама знае ли човек, ако баба Марта развърти метлата, или вземе да тупа юргана.

  10. #55

    Подразбиране

    и аз съм готова с подаръчето, мисля в понеделник (25.02.13) да го изпратя, по-навреме да пристигне

  11. #56

    Подразбиране

    Относно пращането ще го пусна между 01 и 04 март. Да е по-близо до повода за подаръка. Иначе съм нахвърляла какво ще съдържа но има детайли които ще се оформят в последния момент

  12. #57

    Подразбиране

    Малко да пораздвижа темата- изпратих на моето другарче подаръка дано пристигне невредимо всичко и най-важното да му хареса

  13. #58

    Подразбиране

    И моето подаръче замина, надявам се да се хареса на другарчето ми, че за мен е първо участие в подобна игра

  14. #59

    Подразбиране

    И аз съм готова - чакам да наближи датата... Дано си зарадвам другарчето, ама се чудя дали да е по пощата?

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, май аз съм първа получила подаръка си за 8-ми март, и съм много щастлива! Сърдечно благодаря на Десислава Танева /desito/ от Стара Загора за прекрасния парък . Снимки ще покажа довечера

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •