Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране 8 мо мартенските ми етапчета

    Пиша в множествено число защото имам заявка от снаха ми за 5 такива.Чудех се на някои момичета които шиеха в промишленни количества и все си виках аз няма да мога,но ето че ми дойде на главата Това което показвам вече е дадено за рамка ,до ден два ще довърша и второто и се чудя дали да не подхвана нещо друго за кратко време.Струва ми се че множко ще ми дойде.Имам чувството че запаметявам схемата вече
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  2. #2
    Активност Аватара на sonya_t
    Селановци, обл. Враца
     
    43 Мнения
     

    Подразбиране

    Много е красиво, но като приключиш с второто, хвани нещо друго. Аз ших това лято четири броя Вяра, Надежда, Любов и София / вярно с мъниста и става бързо/, та изпаднах в творческа дупка. Направо е кошмарно да шиеш едно и също. Но като гледам резултата, заслужава си. Супер е.

    C'est la vie...
    sonya_t.s@abv.bg

  3. #3

    Smile

    Аз от това съм стигала само до 2 броя и пак ми беше гадно, че повтарям. И намерих решение - да ми е интересно на второто му смених фона - ших в лилав нюанс..........

  4. #4

    Подразбиране

    Сами щом е за снахата затваряй очите и действай. На мен ми е много трудно да шие така.Дано не ми се налага.

  5. #5

    Подразбиране

    Сами, много е хубавко гобленчето и определено си заслужава труда, щом ще зарадваш други хора. При мен така се получи с емблематичната подковичка с детелинки, която в момента шия за шести път. Ще успееш!

  6. #6

    Подразбиране

    Много е сладурско това гобленче, но напълно ти вярвам , че до третото вече ще можеш и без схема
    За мен си е истинско геройство да зашиеш нещо два пъти... а за повече нямам думи ....
    Но наистина може да последваш съвета на did_tag и да направиш различни фонове....лилав, розов, синьо-зелен...
    Стискам ти палци!

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета за съветите .Не искам да рискувам с фона защото синьото е 7 цвята .Нямам опит в това.Така че ще си продължа да спазвам ключа и между две гобленчета ще се прехвърля на започнат гоблен и да му давам втори шанс
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  8. #8

    Подразбиране

    Аз го ших и притисната от времето направих небето /синьото/ с половин кръстче. Някак си изпъкна ръчичката.
    Така, че и ти едно да избегнеш еднообразието може да го направиш така.
    Но както си прецениш.

  9. #9

    Подразбиране

    Браво Сами! Гобленчето е много нежно и мило.Успех
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Да ви кажа една тайна.За да ги ушия побързо смених бода.На 14 каунта шия 1:1 с гобленов бод 3 ката .Харесва ми резултата.С гобленов бод има по добра покриваемост.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •