Показване на 1 до 15 от 111

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Чудех се аз защо няма твои етапи и във форума на Злата.
    Много заета стана Ирина ,има страшно много поръчки и все по-рядко пише във форумите.Други момичета поддържат темите.
    Hо и аз забелязвам известна промяна в нея.
    Не знаех че други движат темите за Есте във форума на Злата!
    А уж има два имейл адреса, но доколкото знам валят поръчки и на двата! Би трябвало да има един само за въпроси и отговори....А за другото не знам промяна ли е или си е такава....
    Ти знаеш, много пъти съм обсъждала плановете си за гоблен по тази картина на Айвазовски в темата за ГК, показах ви и скрина, който и изпратих за изработването на моята поръчка по него, а накрая се оказа че по моята индивидуална поръчка има изработени две схеми- малката сега е в каталога им!
    Тези дни ще пусна етапа в нейната тема в Осинка! То колкото пъти съм наминала към Злата, там нещата не помръдват с дни....
    Редактирано от Eveline : 03.10.2015 в 17:03.

  2. #2

    Подразбиране

    E,сега са много активни.Много рускини преминаха от ГК на ЭстЭ и понякога има по 3-4 етапа на ден.Но те сами си пускат етапите,не чрез Ирина.Относно индивидуалните поръчки,тя промени малко условията-ако има интерес и от други гобленарки ги пуска в масова продажба,освен ако не е по собствена картина.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •