Цитат Първоначално написано от Eveline Виж мнение
Ако много сдържиш на Белана (това е тъкан,която не изглежда като аидата- нишките и са преплетени като на кошница) опитай тук:
http://www.8888bg.com/catalog.php?cid=415
със сигурнос в магазина я няма, но жената на мен беше готова да ми търси това, което ми трябваше от Франция и Англия и доколкото разбрах и друг път е правила такива услуги.

Благодаря ти.
Знам какво представлява Беланата.Изчела съм всички сравнения за Аида и Белана.И тъй като и други момичета имат неприятности с Аида 20 каунт,реших да питам и теб.Определено няма да посегна към нея. А ми се ще за следващия по-малък размер и отново кръстче. Алтернативата е Белана,та затова питам.Относно сайта,поръчвам от там,но не знаех,че изпълняват и индивидуални поръчки за внос от чужбина.
Между другото ,предполагам,че следиш всички коментари за твоя Айвазовски при Златя и при Осинките. Честно казано искрено се забавлявам,като ги чета. Такива спорове около сюжета,цели литературни анализи има.Но важното е ,че никой не оспорва качеството на скрина,което е гаранция ,че ще имаш уникален гоблен вкъщи на стената.Успех и показвай по-често.