Показване на 1 до 15 от 111

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dani_68 Виж мнение
    Благодаря за информацията която получих от теб.А това,че ще следя етапите ти няма никакво съмнение.Много красота има в тази фирма.Ако е удобно да разкажеш малко за нея - това само схеми ли е,или готови комплекти?
    По- горе в темата съм дала линкове към каталога- всичко което се намира там, се продава като цели комплекти включващи основа по избор, достатъчно конци ДМЦ и по желание оптимизатори (нещо като моите органайзери)Изписани са и цените.Опция само за схема няма.

    Моята схема е създадена по индивидуална поръчка. При такава поръчка може да се купи само схема, както направих аз.
    Някъде в процеса на българо-руската ни кореспонденция с дизайнерката се обърка нещо и по картината която исках аз се създадоха две схеми, малка и голяма-сега малката се намира в каталога и се продава комплектована като всички останали.
    Всички индивидуални проекти се изработват на цена от 5000 рубли(260 лв) независимо от рамера, обработка на изходната картина и т.н. Независимо обаче, че индивидуалните проекти са лични и не касаят каталога на фирмата, няма опция за получаването им по имейл- дизайнерката е непреклонна по въпроса. Схемите се изпращат разпечатани на листи по стандартната поща.
    Фирмата е съвсем млада и все още рядко се виждат изцяло ушити неща, повечето са в процес, но дори и така си личи високото качество на схемите. Неща от рода на дименшъни, ленартета, портрети на домочадието и прочие не правят.Схемите се създават по снимки на оригинални, класически художествени произведения.

  2. #2

    Подразбиране

    Изчерпателна както винаги.Всичко което си пуснала го изгледах и съм възхитена.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •