Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 111
  1. #46

    Подразбиране

    За мен е едно от най-стойностните неща, който съм виждала. Това е уникат. Какъв е размера?

  2. #47

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от demira Виж мнение
    За мен е едно от най-стойностните неща, който съм виждала. Това е уникат. Какъв е размера?
    Ами на скрина от фирмата пише 500 на 690 бода и мисля, че на 20 каунт ще е нещо 70/90 см, но не съм много сигурна. Мерих го миналата година като го започвах, но сега май не се сещам точните см...звучи малко тъпо, но забравих....



    Бубка Не го исках удавника-не само заради посланието, което носи, а и защото е доста дребен детайл и като накакво размазано петно стои в тези разкошни цветове и само ще ми загрозява гледката. Това е и една от многото причини, да не харесвам разработката на ГК по същата картина.

    пп Момичета, много благодаря за добрите думи

  3. #48

    Подразбиране

    Лелеееее,все едно гледам истински вълни!!! Прелест!
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  4. #49

    Подразбиране

    Втора вечер го гледам и не мога да се нагледам. Нямам думи. Направо ти завиждам за шедьовъра, който ще си имаш и "шапка ти свалям" за търпението да го ушиеш.

  5. #50

    Smile

    Невероятно и много красиво се получава до тук.
    Редактирано от nimate : 08.01.2015 в 09:08.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  6. #51

    Подразбиране

    Евелина уникален гоблен ти се получава.Много рядко да видя такова съответствие между картина и разработка. Напредваш с много бързи темпове.
    Понеже разгледах линка ти отначало и първата снимка ме шашардиса с тези зелени тонове, но накрая вече бях очарована-най-красивото, най-изумруденото море е това.
    Трудът ти си струва не на 100, а на 200%..Аплодисменти!

  7. #52

    Подразбиране

    Разгледах всчико в Снимка.бг! Резултата е вълшебен просто!!!!!!!!!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #53

    Подразбиране

    Здравей,Евелин!Сега виждам за пръв път творбата ти и съм шашната!Не съм предполагала,че такова нещо може да се избродира,дано да го видим на следващата среща!

  9. #54

    Подразбиране

    Невероятна, изумителна красота! Браво на тебе за избора на картина, браво на дизайнера за великолепието от цветове, които просто искрят, за перспективата и обема, който е постигнал в схемата и аплодисменти пак за тебе, като гобленар и фотограф, защото такава красота трябва да се види в истинското си великолепие.
    Изумително, прекрасно, шедьовър! Никога до сега не съм виждала такова чудо.....
    От сърце ти желая успешно шиене!

  10. #55

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    ....
    Понеже разгледах линка ти отначало и първата снимка ме шашардиса с тези зелени тонове, но накрая вече бях очарована-най-красивото, най-изумруденото море е това.....
    А мен питаш ли ме- уплаших се направо! Чудех се гора ли ще шия или море Но сега наистина е много красиво.

    От няколко дни, не бях отваряла сайта, днес влязох и си търся темата на 2-3 страница и се чудя къде е отишла, а тя била активна тези дни....толкова хубави думи прочетох отново за това което правя...няма емотикон, който да изрази удоволствието и благодарността ми за коментарите ви. За вас момичета

  11. #56

    Подразбиране

    Браво!Разкошен гоблен!

  12. #57

    Подразбиране





    Момичета, представям ви четвъртия ред от Бурята. За съжаление при всичкото ми старание да уловя точните цвенове, нещо не се получиха снимките- едните станаха бледи и размазани, доста беше слънчево днес, може и от силната светлина да е... Снимах и със спуснати щори и със светкавица и без, абееее голяма гимнастика направих и доста нерви изхабих, но това е резултата.......Нескромно е, но в действителност е много, много, много красиво морето! Стои прозрачно и изумрудено!
    Не разбрах защо и първата снимка се появи 2 пъти и не мога да я изтрия. Стигнах до там, че публикувах и в пробите и пак така....нещо ми е много сложно качването на снимки след промяната на форума....

    Днес изпратих и снимките на дизайнерката и тя ги е качила в руския форум, ето линк:

    http://zlataya.info/forum/35-576-12

    публикувала е и част от писмото ми до нея и че се притеснявам да пиша там....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Eveline : 18.12.2013 в 23:02.

  13. #58

    Подразбиране

    Невероятно и много красиво се получава.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  14. #59

    Подразбиране

    Вълните са като истински! и успех!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Замрях, изтръпнах, настръхнах...СТРАХОТНО СЕ ПОЛУЧАВА!!! Поздравления!!!

Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •