Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 111

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Страхотно!
    Виждат се дори хората на палубата!А от чайките съм във възторг!Браво на ЭстЭ!
    Браво и на теб за упорството!

  2. #2

    Подразбиране

    Невероятна красота и много труд!Адмирации!

  3. #3

    Подразбиране

    Поздравления. Прелест! Нямам думи! И много труден за изпълнение.

  4. #4

    Подразбиране

    Следващия път ще му се радваме вече в готовите творби. Какво мога повече от другите да кажа? Много е красиво и много истинско! Колко бала е не се знае това вълнение, ама да не си на тоя платноход, просто в тази буря. По-добре е да ти виси на стената. Браво, герой си с този гоблен!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    Следващия път ще му се радваме вече в готовите творби. Какво мога повече от другите да кажа? Много е красиво и много истинско! Колко бала е не се знае това вълнение, ама да не си на тоя платноход, просто в тази буря. По-добре е да ти виси на стената. Браво, герой си с този гоблен!
    Ааа радостта няма да е скоро Остават ми още 4 реда от схемата, а това са 44 листа или 1/3 от размера на гоблена! Показвам го на всеки приключен ред, или на всеки нови ушити 11 листа от схемата, та още дълго ще се мъча с небето, защото на практика, освен един лист с последната част от мачтата, останалото е само небе.....
    Търпение и очи му е майката

    Момичета, благодаря за милите думи

    ПП А къде са тези готови творби да поразгледам и аз?!

  6. #6

    Подразбиране

    Адмирации и от мен............


    Цитат Първоначално написано от Eveline Виж мнение
    .................

    ПП А къде са тези готови творби да поразгледам и аз?!
    Наскоро във фейса бяха пуснали снимки от изложение в Русия, от щанда на ЭстЭ

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Адмирации и от мен............




    Наскоро във фейса бяха пуснали снимки от изложение в Русия, от щанда на ЭстЭ
    Аха, ясно! Отдавна не съм минавала през осинките и тамошната тема за Есте на Ирина ,(дизайнерката) Преди няколко месеца и пуснах снимки както преди го правех на имейла и на всеки етап, но или не ги е видяла или съзнателно ме подмина.... А преди това ме ръчкаше по имейла да и показвам етапи....

  8. #8

    Подразбиране

    Уникален, и въпреки всичко ми се иска да поплувам в такова море.

    Цитат Първоначално написано от Eveline Виж мнение
    ПП А къде са тези готови творби да поразгледам и аз?!
    И в осинките темата за ЭстЭ

  9. #9

    Подразбиране

    О-хо!Колко сте напред вече!Картината е шедьовър!Браво!

  10. #10

    Подразбиране

    И, аз се зачудих защо не пуска твоите етапи. Реших, че ти си се разсърдила нещо. Макар, че по същото време вървеше още един морски гоблен, на който буквално през ден пускаха етапи. И на мен ми направи впечатление, че все повече показват нови ушити гоблени, както и нови разработки

  11. #11

    Подразбиране

    2A.jpg

    Поредният ми етап с вече напълно завършен кораб и оставащи 3 реда само небе! Дано през новата година да го завърша, че вече искам нещо ново.....

  12. #12

    Подразбиране

    2A.jpg

    Поредният ми етап с вече напълно завършен кораб и оставащи 3 реда само небе! Дано през новата година да го завърша, че вече искам нещо ново.....

    ПП Не знам защо този форум така смачква снимките променяйки дори цветовете им

    Ето оригиналния изглед:
    http://5.firepic.org/5/images/2016-0...jg9cwo2ybt.jpg

  13. #13

    Подразбиране

    Браво на теб. Много му се радвам на този гоблен. Това море .....

  14. #14

    Подразбиране

    Страхотно !!!! Не обичам да шия води, но това е изумително море ♥

  15. #15

    Подразбиране

    Страхотно море! Трудно се пресъздава Айвазовски на гоблен, но ..сте успели ! И небето ще стане .Успех!

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •