Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 111
  1. #91

    Подразбиране

    О-хо!Колко сте напред вече!Картината е шедьовър!Браво!

  2. #92

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Адмирации и от мен............




    Наскоро във фейса бяха пуснали снимки от изложение в Русия, от щанда на ЭстЭ
    Аха, ясно! Отдавна не съм минавала през осинките и тамошната тема за Есте на Ирина ,(дизайнерката) Преди няколко месеца и пуснах снимки както преди го правех на имейла и на всеки етап, но или не ги е видяла или съзнателно ме подмина.... А преди това ме ръчкаше по имейла да и показвам етапи....

  3. #93

    Подразбиране

    Чудех се аз защо няма твои етапи и във форума на Злата.
    Много заета стана Ирина ,има страшно много поръчки и все по-рядко пише във форумите.Други момичета поддържат темите.
    Hо и аз забелязвам известна промяна в нея.

  4. #94

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Чудех се аз защо няма твои етапи и във форума на Злата.
    Много заета стана Ирина ,има страшно много поръчки и все по-рядко пише във форумите.Други момичета поддържат темите.
    Hо и аз забелязвам известна промяна в нея.
    Не знаех че други движат темите за Есте във форума на Злата!
    А уж има два имейл адреса, но доколкото знам валят поръчки и на двата! Би трябвало да има един само за въпроси и отговори....А за другото не знам промяна ли е или си е такава....
    Ти знаеш, много пъти съм обсъждала плановете си за гоблен по тази картина на Айвазовски в темата за ГК, показах ви и скрина, който и изпратих за изработването на моята поръчка по него, а накрая се оказа че по моята индивидуална поръчка има изработени две схеми- малката сега е в каталога им!
    Тези дни ще пусна етапа в нейната тема в Осинка! То колкото пъти съм наминала към Злата, там нещата не помръдват с дни....
    Редактирано от Eveline : 03.10.2015 в 17:03.

  5. #95

    Подразбиране

    E,сега са много активни.Много рускини преминаха от ГК на ЭстЭ и понякога има по 3-4 етапа на ден.Но те сами си пускат етапите,не чрез Ирина.Относно индивидуалните поръчки,тя промени малко условията-ако има интерес и от други гобленарки ги пуска в масова продажба,освен ако не е по собствена картина.

  6. #96

    Подразбиране

    И, аз се зачудих защо не пуска твоите етапи. Реших, че ти си се разсърдила нещо. Макар, че по същото време вървеше още един морски гоблен, на който буквално през ден пускаха етапи. И на мен ми направи впечатление, че все повече показват нови ушити гоблени, както и нови разработки

  7. #97

    Подразбиране

    2A.jpg

    Поредният ми етап с вече напълно завършен кораб и оставащи 3 реда само небе! Дано през новата година да го завърша, че вече искам нещо ново.....

  8. #98

    Подразбиране

    2A.jpg

    Поредният ми етап с вече напълно завършен кораб и оставащи 3 реда само небе! Дано през новата година да го завърша, че вече искам нещо ново.....

    ПП Не знам защо този форум така смачква снимките променяйки дори цветовете им

    Ето оригиналния изглед:
    http://5.firepic.org/5/images/2016-0...jg9cwo2ybt.jpg

  9. #99

    Подразбиране

    Браво на теб. Много му се радвам на този гоблен. Това море .....

  10. #100

    Подразбиране

    Страхотно !!!! Не обичам да шия води, но това е изумително море ♥

  11. #101

    Подразбиране

    Страхотно море! Трудно се пресъздава Айвазовски на гоблен, но ..сте успели ! И небето ще стане .Успех!

  12. #102

    Подразбиране

    УНИКАЛЕН Мечтая да видя тази красота на живо ,когато бъде завършена

  13. #103

    Подразбиране

    Голяма красота и огромен труд.

  14. #104

    Подразбиране

    Много ми харесва преливането на цветовете,особено в небето.
    Още повече ми харесва,че се виждат и най-малките детайли-такелажа,веслата и дори главите на хората.
    Браво,Eveline!

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, благодаря ви за вниманието, радвам се че ви харесва
    Много искам вече да го завърша този кораб, искам нещо по-шарено, харесала съм си пауна с гълъбите на Есте (прочутия 971 на ГК)

    Ето линк към руската тема за Есте в Осинка - вчера се отчетох и там
    http://club.osinka.ru/picture-10102426?p=17552737

    Снимката излезе доста тежка, може би се дължи на това че снимах с много качествена техника, професионална, с висока резолюция! Повечето фотохостинги на които пробвах да кача снимката леко променят цвета и, може би заради това че се получи "тежка" както казах Досега не бях чувала че имало и скорост на заснемане- висока, ниска.... все едно, не мога да го обясня така, както ми го обясниха на мен

    ПП Така и не се научих да публикувам в този форум- ето на, по-горе се опитах да направя редакция, а излезе повторно същото съобщение все едно съм се самоцитирала, а не съм, цъкнах на "промени мнението".....

Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •