Резултати от анкета: Вариант за гласуване?

Гласували
38. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Гласуване по СЕЗОНИ

    11 28.95%
  • Гласуване по ГРУПИ

    16 42.11%
  • Главуване по ГОЛЕМИНА

    10 26.32%
  • Гласуване по ВИД

    1 2.63%
Показване на 1 до 15 от 20

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз съм за гласуване по групи, защото смятам, че там гоблените са най-равнопоставени. В разделянето им по сезони въпреки че има две групи за сезон лято, пак са значително повече като бройка от гоблените в другите сезони. Гласуването по вид и по големина изобщо не ги възприемам.

  2. #2

    Подразбиране

    Маржи, абсолютно те подкрепям. Мисля,че по групи е най-реално.Освен това по групите също прозира сезонност. И мисля,че по групи са най - реално съпоставими гоблените. А като бройка са с минимална разлика отделните групи.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Аз съм за първия вариант-както са разделени по сезони. Какво значение има че лятото преобладава като брой на гоблените? Те нали са си разделени на групи? Ако правилно съм разбрала от всяка анкета ще има по един избран гоблен. Така накрая ще има представител от всеки един сезон. А ако анкетите са направени по групи или пейзажи и т.н. има реална опасност наистина накрая да не присъства даден сезон, а и темата се губи така както са разделени по други критерии. Не знам дали ме разбрахте правилно?

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    Аз съм за първия вариант-както са разделени по сезони. Какво значение има че лятото преобладава като брой на гоблените? Те нали са си разделени на групи? Ако правилно съм разбрала от всяка анкета ще има по един избран гоблен. Така накрая ще има представител от всеки един сезон. А ако анкетите са направени по групи или пейзажи и т.н. има реална опасност наистина накрая да не присъства даден сезон, а и темата се губи така както са разделени по други критерии. Не знам дали ме разбрахте правилно?
    Само едно допълнение - от всяка анкета ще се изберат не по един, а заелите първите четири места. Така във финалното гласуване ще участват общо 20 гоблена. Почти сигурно е,че ще присъства всеки сезон. Казвам почти, защото сезон пролет участва с малко на брой гоблени и се наложи да го комбинираме с другите, които не са точно определени за кой сезан са или пък с тези, в които са посочени и четирите сезона.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

    Подразбиране

    Моето мнение да се гласува по групи от подобни гоблени...на първи етап това е като че ли най-правилно,така има разнообразие и е по-равностойно...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •