Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Етапите на Вяра - Йерусалимската света Богородица

    Здравейте,
    понеже имах лек проблем с предишната ми регистрация която ми беше verche_90 и дълго време не бях във форума поради лични причини и за това си направих тази нова регистрация.
    Искам да ви покажа до къде стигнах с гоблена "Йерусалимската Света Богородица" мисля скоро да го завърша защото ме чакат още два гоблена "Исус чука на вратата" и "Тайната вечеря".




    Редактирано от Verushka : 07.02.2013 в 15:27.

  2. #2

    Подразбиране

    Ще стане разкошен.А ти почваш от най малкия и увеличаваш размера

  3. #3

    Подразбиране

    Дано се справя защото имам проблем в него нещо не ми излиза и искам да започна от лицата за да не ги сбъркам пък тях, но не знам как се почва за лицата ще съм благодарна ако ми помогнете...

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте, понеже ми предстои дипломиране и нямам много време за шиене и се старая да шия повечко като ми се отвори мъничко свободно време, затова реших да ви покажа до къде съм стигнала с моята икона и се надявам да ви хареса.



    Много ми се иска тази година да го завърша защото от наша суфорумка - Юра си закупих гоблена " Исус чука на врата" и ми се иска него да го ушия защото този гоблен ми е любим.
    Редактирано от Verushka : 27.05.2013 в 11:03.

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте, показвам последния ми етап от този гоблен защото виждам, че никой не проявява интерес към него

    Редактирано от Verushka : 08.07.2013 в 11:57.

  6. #6

    Подразбиране

    Останало е съвсем мъничко. На коя фирма е разработка? Разкажи малко повече - конци? Аз съм я шила преди години, но моята стои по-сива.

  7. #7

    Подразбиране

    Страхотна е иконата.Аз също много я харесвам и съм я запланувала да я шия.Лесно ли се шие.

  8. #8

    Подразбиране

    filmi, на фирма Заря 21 с конци puppets. Много лесно я шия макар, че това ми е първата икона. В началото я обърках и реших да ушия първо лицата затова за да не стане по-зле.
    Редактирано от Verushka : 09.07.2013 в 09:32.

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Хайде, показвай я отново! Сигурно вече е готова?!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •