Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 29
  1. #1

    Подразбиране Гоблените на tsenka01

    Здравейте,
    Казвам се Мария.
    Най-сетне фотоапаратът ми работи отново и мога да Ви покажа какво съм ушила до сега. Както повечето от вас, които са започнали да шият преди повече от 15 години и аз съм започнала с Вилеровите гоблени.
    Това е първият ми ушит гоблен още като ученичка преди 20 години.
    В "Коне на водопой" се влюбих от пръв поглед и той беше следващия.
    След това започнах "Запустялата воденица", която бях позахвърлила докато следвах и ми отне общо 6 години да я довърша.Тя е доста изкривена и не знам дали някога ще я сложа в рамка, но все пак реших да ви я покажа.
    Следват Голямата и Малката фрегата.

  2. #2

    Подразбиране

    Продължавам с няколко миниатюри от "Вилеровия ми период"

    Повечето от гоблените ми все още са непрани, негладени и без рамки, но се надявам че в най-скоро време ще успея да ви ги покажа рамкирани в целия им блясък .

  3. #3

    Подразбиране

    Продължавам с три щампи, които ших между другото.
    "Вратата към рая" е един от последните ми гоблени ушити от готова комплектовка.
    "Малкият исус" ми е подарък за рожденния ден и за да не е сам му уших за другарче "Малката богородица"- по схема получена през форума.

    Това пък е "Молитва за дома", която подаръх на етърва си и нейното семейство.

  4. #4

    Подразбиране

    След като преди година и половина открих форума разбрах, чи има и друга панама освен разграфената. Разбрах, че е няма по-голямо удоволствие от това да подариш нещо сътворено от твоите ръце.
    Цвете за госпожите по случай празника на жената 8 Март.
    Подарък за племенничката, която учи моден дизайн, цветя за рожденния ден на майка и, и емблема на ЦСКА за батко и, който завърши спортното училище на ЦСКА.

    А това сладко пеперудено момиче подарих за бала на една приятелка.

  5. #5

    Подразбиране

    Продължавам с две графики, които са притежание на две млади семейства и великденските яйца, които зарадваха племенниците ми.

  6. #6

    Подразбиране

    Това са любимите ми слънчогледи, които си имат и компания от красиви макове и две феи от "Уинкс клуб" предвидени за стаята на дъщеря ми.

  7. #7

    Подразбиране

    Продължавам с интерпретацията си на "Количките" на Вервако-разбира се за стаята на сина,както и две кончета в графика.

  8. #8

    Подразбиране

    Тази молитва е подарък за новия дом на брат ми, а зодиите са коледните ми подаръци за неговото семейство.

  9. #9

    Подразбиране

    Коледните подаръци за семейството на големия брат на мъжа ми:

  10. #10

    Подразбиране

    Последно за сега, но не и на последно място "Сръчнотийките", които направих благодарение на играта от форума, както и паследните ми гоблени ушити през тази година: коминочистач за късмет и попълнение на феите за стаята на дъщеря ми.


  11. #11

    Подразбиране

    направо нямам думи.възхитена съм.толкова красота на едно място.

  12. #12

    Подразбиране

    Добра колекция се е заформила.
    Продължавай все така...

  13. #13

    Подразбиране

    Страхотна колекцияПоздравления за вложения труд.

  14. #14

    Подразбиране

    Много добре ми въздейства твоята страничка!Колекцията ти е много красива и най-важното/поне за мен/много разнообразна!!!От гоблените фаворит ми е Матю,а за яйчицата,нямам думи

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Имаш много разнообразна и интересна колекция. Колите и на мен са ми в плановете за синчето, ама да видим кога ще им дойде времето...

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •