Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 29 от 29
  1. #16

  2. #17

    Подразбиране

    Момичета благодаря Ви за прекрасните отзиви.
    Вчера като търсих схемата на един гоблен открих едно коте, което съм шила като ученичка.
    А това е подаръка ми за моя мъж за Коледа. За схемата изказвам специални благодарности на mamanushi , която ми помогна да я получа от Осинките.

  3. #18

  4. #19

    Подразбиране

    Ето и няколко от картичките които зарадваха госпожите на децата и някои мои приятелки.

  5. #20

  6. #21

    Подразбиране

    Благодаря Ви.
    Отдавна не съм показвала нищо, но това не значи, че съм си почивала. Просто от един месец съм на нова работа и не ми остава много време.
    Ето и последните ми попълниния:
    Таз годишните великденски яйца.
    Моята авантюра и специални благодарности на НИЯ за прекрасното изживяване.
    Подарък за едно младо семейство.
    А този коминочистач вече носи късмет на племенничката ми послучай абитуриентския и бал.
    Редактирано от tsenka01 : 30.06.2013 в 00:03.

  7. #22

    Подразбиране

    Най сетне и моят дом се сдоби с молитва.
    Два Риолиса.
    Кончетата вече в рамки.

  8. #23

    Подразбиране

    Много са хубави!
    Може да се бъркам, но мосля, че до сега не съм срещала тази молитва оформена така. Много е сполучливо.
    Поздравления и за останалите.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #24

    Smile

    Чудесни,
    Съгласна съм за молитвата - и аз я виждам за първи път и много ми харесва........

  10. #25

    Подразбиране

    Прекрасни творби Браво

  11. #26

    Подразбиране

    Страхотни са творбите Ви- на мен лично ми допаднаха Риолисите и "True love". Очаквам да видя рамката на Риолиса. БРАВО!

  12. #27

    Подразбиране

    Радвам се, че ви е харесала моята интерпретация на молитвата. За основа използвах "молещите ръце".
    drmagi и на мен ми се иска да видя творенията си в рамка, но за сега нямам възможност. Някои съм си ги рамкирала сама, но не всички позволяват това.

  13. #28

    Подразбиране

    Прекрасни гоблени! Много богато разнообразие! Малката богородица наистина сияе! Много сполучливо подбрани цветове! Възхитена съм от колекцията!

  14. #29

    Подразбиране

    Реклама:
    Много красива и разнообразна колекция от гоблени!Молитвата с ръцете е уникална,впечатлиха ме също маковете и слънчогледите на черна панама,зимния пейзаж също е много въздействащ! Поздравления!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •