Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Exclamation КОНСУЛТАНТ ПО ЗДРАВОСЛОВНО ХРАНЕНЕ ПРЕПОРЪЧВА

    ЗДРАВЕЙТЕ!Аз имам два вида интереси.Първият е да бродирам.Ще разберете,колко много искам да го правя,като ви кажа,че лявата ми ръка е трудно подвижна,не мога да командвам пръстите и въпреки това продължавам да бродирам
    Използвам малки хитринки.Знам,че за всичко има начин и ако искаш няма невъзможни неща.Обичам този форум защото тук има прекрасни отзивчиви и мили момичета.Благодаря на всички.Искам и аз да съм полезна.Повече от 30 години се занимавам -изучавам и съветвам за здравословно хранене-при проблеми с теглото или при здравословни проблеми.Ще се радвам ако мога да бъда полезна на всеки,който има нужда.Можете да ми пишете на pette@abv.bg skipe petyapopova1 използвам го след предварителна уговорка
    На всички желая здраве.Защото,когато го имаме не го ценим,а когато го загубим трудно се връща.Да бъдем в златната на тези,които полагат ежедневни усилия за добър живот

  2. #2

    Подразбиране менопауза

    На 54 години съм и ето че менопаузата настъпи
    Виждам всички които са на по-малко години и вече я познават.Питат се как така съм достигнапа тази възраст.Не завиждайте,момичета има добри новини и за вас.За тези,които са все още далече от този момент имам новина-Можете да удължите активния си живот.Това зависи от вас.Искате да владеете тялото си?Да това е възможно.Тайната е в начи4на на живот-как се храним,колко се движеим,в какво вярваме,как мислим
    Да се върнем на мен,започнаха едни вълни-топли и студени като цунами със земетресение-8 по Рихтер.Ужас за всички около мен.Знам в такъв момент съм готова на всичко.Щастливата ми съдба ме срещна с един нов природен продукт с трудно,но красиво име ВИТОЛАЙЗ Изобщо не се колебах започнах го веднага.Шише със 120таблетки-пия по 4 на ден.Вече минаха пет дни и край на вълните.Чувствам се спокойна и щастлива.
    Ето и някои данни за тази хранителна добавка

    Код: 375
    120 таблетки
    Препоръчителна клиентска цена: 64,00 лв.
    Vit♀lize
    Вит♀лайз за жени

    ОПИСАНИЕ И СВОЙСТВА
    Дискомфортът, причинен от предменструален синдром, менопауза или недотам добро функциониране на пикочната система, може да бъде породен от хормонални изменения и нужда от конкретни хранителни вещества. Натуралната комбинация от антиоксидантни плодове, билки, витамини и минерали в хранителната добавка за жизненост на жените Вит♀лайз е специално създадена, за да откликне на потребностите на жените.
    Патентована билкова комбинация
    Вит♀лайз™ включва патентована смес от полезни растения, сред които ябълки на прах, пасифлора и шизандра. Всяко от тях се използва от векове за подкрепа на хормоналния баланс и цялостното здраве.
    Растителните екстракти са съчетани с червени боровинки на прах с клинично доказано действие. Патентованият процес на изсушаването им допълнително подсилва техните естествени полезни свойства. Технологията за създаване на уникалната съставка защитава полезните вещества в червените боровинки от безпощадната стомашна киселина и така те стигат до тънките черва, където се усвояват, благодарение на специален механизъм за бавно освобождаване.
    Ексклузивна комбинация от нутриенти
    Вит♀лайз™ включва и специално подбрани хранителни съставки, насочени към женското здраве и хормонален баланс. Магнезий, витамин С и витамините от В комплекса са жизненоважни за производството на хормони, но много лесно се изчерпват от стрес и обичайни медикаменти като противозачатъчни и хормонозаместваща терапия. Тези витамини са съчетани с патентовани форми на желязо и калций – два незаменими минерала за сърдечносъдовото и костноставното здраве на жената. Всички тези съставки са отлично балансирани за оптимална подкрепа.

    СЪСТАВКИ
    Патентована смес: екстракт от плод червени боровинки (Vaccinium macrocarpon), ябълки на прах, цветове от пасифлора на прах (Passiflora incarnate), плодове от шизандра на прах (Schisandra chinensis), калциеви морски водорасли (Algas calcareas), витамин С (L-аскорбинова к-на), магнезий (магнезиев бисглицинат), витамин Е (D-алфа токоферил ацетат), желязо (железен бисглицинат), витамин В6 (пиридоксин хидрохлорид), фолат (птероилмоноглутаминова к-на), витамин D (холекалциферол), витамин В12 (цианокобаламин).

    ДРУГИ СЪСТАВКИ
    Микрокристална целулоза, хидроксипропил метилцелулоза, мастни киселини, натриева карбоксиметилцелулоза, магнезиеви соли на мастни киселини, силициев диоксид, декстрин, декстроза, тринатриев цитрат.

    ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА УПОТРЕБА
    По две таблетки два пъти дневно като хранителна добавка.

    ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
    Патентована билкова комбинация с ябълки на прах, пасифлора и шизандра.
    Допринася за хормонален баланс и ви помага да се чувствате добре по всяко време.
    Специално създаден за потребностите на жените.
    Патентована и клинично доказана форма на червени боровинки.


  3. #3

  4. #4
    danaildd
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    тук има всякакви съвети за рецепти и информация за здравословото хранен, нови статии всеки ден БИО Новини

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •