Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 49
  1. #16

    Подразбиране

    Аз този уикенд имам малко служебни ангажименти...и ще мога да седна да шия чак в неделя вечерта...ако до тогава всички други са готови не ме чакайте...ще догонвам

  2. #17

  3. #18

    Подразбиране

    Мен пък не ме търсете до другия петък...
    Засега уших жълтото /тук вътрешно се считам за победител, защото пак заложих на този цвят, въпреки че не написах нищо /, предполагам, че и сивичкото ще опаткам, щото е мъъъничко, но може да не се сетя да се обадя. Не се подвеждайте по това, че съм онлайн - включвам се автоматично когато работи компа.


    Какво да кажа за ''нещото'' или ''нищото'' ... не знам и за мен това е нещо, което не ми прилича на нищо. Засега. Надявам се докъм 14ти етап да започна да се досещам Малко ме обърква това половин пиле дето се жълтее изпод извитите рога на младия елен опа, овен.., както и китките и листака дето фърчат из облаците. Но залагам на дърво, което минава между най-десните две облачета

    Надявам се в следващия етап да вкараме малко кафевичко вече - залагам на средното
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  4. #19

    Подразбиране

    Вече съм готова.Колкото и да си намествам , не мога да видя картинката. Туй нещо, дето ми приличаше на заек, вече ми заприлича на мишка със сини панталони и жълта блузка а там горе из облаците май има шапка с перо. Дали не е ред вече на светло зеления цвят?

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Вече съм готова.Колкото и да си намествам , не мога да видя картинката. Туй нещо, дето ми приличаше на заек, вече ми заприлича на мишка със сини панталони и жълта блузка а там горе из облаците май има шапка с перо. Дали не е ред вече на светло зеления цвят?

    Не само сини панталонки но и шарена поличка от другата страна....

  6. #21

    Подразбиране

    А, то това от другата страна е наметало или чанта. Аз него съм го предположила в предишните етапи. Ле-леее каква деградация на въображението ми - от хеликоптер до мишка. Може да се окаже накрая, че нещото е буболечка.:

  7. #22

    Подразбиране

    Е аз мислех, че Ния ще пусне светло зеленото, за да си дошием тревата и да не внесе никаква яснота в картината, ама не познах . Тя пусна други цветове и пак успя да ни държи в неведение .
    Лошото обаче е, че нямам особено време тази седмица. Ако не успея да си избода етапчето днес м/у домакинските задължения, не ме чакайте. На линия ще съм чак в петък, ако доживея . А вие дотогава ще сте решили цялата загадка

  8. #23

    Подразбиране

    Готова съм с етапчето. Виждам пеперудка кацнала на синя камбанка, ама какво е това червено одеало още не знам

  9. #24

    Подразбиране

    Готова съм. И с нетърпение очаквам следващия етап.

  10. #25

    Подразбиране

    И аз съм готова. За сега успявам да се движа в график макар и зад завесата. Имам доста служебни ангажименти и благодарение на тази весела игра успявам да сваля напрежението

  11. #26

    Подразбиране

    Готова

  12. #27

    Подразбиране

    И аз взех, че се справих
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  13. #28

    Подразбиране

    И аз съм готова.

    Само не ми е ясно защо има тъмносиви маргаритки...ама хайде няма да задавам подобни въпроси

    Май за другия етап е време за някое от кафявите...макар, че то с моя късмет...тъкмо ще кажа друг цвят и ще се появи екрюто

  14. #29

    Подразбиране

    И аз сам готова.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Успях
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •