Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 137

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И аз мисля, че трябва да гледаме позитивно на нещата - надявам се, моят подарък да се е харесал, това ми стига! А на sissak да кажа - в момента 5 софиянки реват за твоя заек, ама Дидка не си я дава! Сериозно сме впечатлени от тилдата ти, да знаеш! В неделя Дидка не смее да я донесе на срещата, да не й я отмъкнем!

  2. #2

    Подразбиране za interesniq zaek

    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    И аз мисля, че трябва да гледаме позитивно на нещата - надявам се, моят подарък да се е харесал, това ми стига! А на sissak да кажа - в момента 5 софиянки реват за твоя заек, ама Дидка не си я дава! Сериозно сме впечатлени от тилдата ти, да знаеш! В неделя Дидка не смее да я донесе на срещата, да не й я отмъкнем!
    Честит празник момичета, аз съм нова във форума и моля да ме извините, радвам се на вашите сътворени с много любов творби, красоти с си представям удоволствието и трепета да чуеш "Благодаря, Страхотна изненада" и разочарованието да нямаш изненада, но "Човек предполага , а Господ разполага" не упреквайте преди да сте разбрали причината, която е възпряла госпожицата, може да е основателна......
    Весел празник, много хубави изненади и усмивки!
    Честит празник

  3. #3

    Подразбиране

    Еееее, наистина ли? Много се радвам.Аз съм още начинаеща, а и няма тук в града от къде да се купуват материали, но правя разни неща.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    И аз изпратих вчера и сега чакам някой да се похвали!
    След случилото се недоразумение с подаръка на kati 31 ми стане едно гадно. Много неприятна ситуация.

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета и аз имам подарък.
    Много благодаря на pissi_s !
    Малко е позабравила да драсне 2-3 думи като пожелание ама аз съм сигурна че от бързане
    Изненадата е чудесна ! Много благодаря

  7. #7

    Подразбиране

    Ето и обещаните снимки







    Имам си много красиво гобленче направено за мен,Страхотен органайзер за гоблени на DMC ,а вътре имаше игли дмц,чудна ножичка,гергеф,много готини чилета на дмц каквито не съм виждала.Имам срахотна панама със схема на дмц.Получих и нежно цвете, любимите ми бонбони и не на последно място картичка с мили пожелания.

    Мила Ирена, страшно много ме зарадва твоят подарък,всичко е избрано и изработено с много вкус и внимание.Страшно съм впечатлена от всичко!Благодаря ти от сърце.
    Пожелавам и на теб много щастие,любов и усмивки.

    Не знам как да се изкажа,но точно моето другарче,което толкова се е постарало не получи уместен подарък.Хич, ама хич не ми се вижда справедливо-направо си е грозно.

    Всички са положили усилия и трябва да получат подарък направен специално за тях,нали такъв е регламента....
    Редактирано от pipitka : 06.03.2013 в 20:31.
    eхooooooooooooooo

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Момичета и аз имам подарък.
    Много благодаря на pissi_s !
    Малко е позабравила да драсне 2-3 думи като пожелание ама аз съм сигурна че от бързане
    Изненадата е чудесна ! Много благодаря
    Aman ot bezdarnici
    Alo hora vie dobre li ste
    Imam edin vapros Do Ko Ga shte pazaruvate ot levcheto
    i DO KO GA shte podariavate parcali koito i toaletnata niama da si izbarsha s tiah
    NIAMATE li sram
    Imam niakolko chifta rezervni ochila poglednete kakvo praviat drugite hora i si napravete smetka predi da si izpraznite shkafovete ot boklucite si
    MOLIA VI PRESTANETE MOLIA VI

  9. #9

    Подразбиране

    sunnyto - виждаш ли , това е нещо което правилата няма да могата да променят , за съжаление....

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sunnyto Виж мнение
    Aman ot bezdarnici
    Alo hora vie dobre li ste
    Imam edin vapros Do Ko Ga shte pazaruvate ot levcheto
    i DO KO GA shte podariavate parcali koito i toaletnata niama da si izbarsha s tiah
    NIAMATE li sram
    Imam niakolko chifta rezervni ochila poglednete kakvo praviat drugite hora i si napravete smetka predi da si izpraznite shkafovete ot boklucite si
    MOLIA VI PRESTANETE MOLIA VI
    http://radikal.ru/F/s019.radikal.ru/...a8c92.jpg.html
    А най-важно, че в фейсбука аз казала на това момиче - че ежко-бежко е криво рамкиран, че носа му упира в рамка, и трябва да го оправя, поне панама го позволява - има резерв. На какво получила отговор, че това не е крайният резултат и ще го оформя по друг начин (това е само за проба), ама още му мисли оформление.

  11. #11

    Подразбиране

    Дано съм те зарадвала, да ползваш чантата по предназначение! И много усмивки!

  12. #12
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Момичета, не участвам в играта, но искам да ви се похваля какво получих днес от една мила дама от Пещера, di_di_b:


    Благодаря ти, Дани, за отделеното време, да направиш тези прекрасни картички за мен! Зная каква е причината, но нямаше нужда. Все пак много ти благодаря. Мъжът ми също много ги хареса и ги сложи на секцията.

    Пожелавам весел празник на всички и да няма повече разочарования в играта!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ge4i1970 Виж мнение
    Момичета, не участвам в играта, но искам да ви се похваля какво получих днес от една мила дама от Пещера, di_di_b:


    Благодаря ти, Дани, за отделеното време, да направиш тези прекрасни картички за мен! Зная каква е причината, но нямаше нужда. Все пак много ти благодаря. Мъжът ми също много ги хареса и ги сложи на секцията.

    Пожелавам весел празник на всички и да няма повече разочарования в играта!


    Гери,много се радвам ,че съм те зарадвала със картичките,желая на теб и цялото ти семейство много ,здраве и много щастливи мигове

  14. #14

    Подразбиране

    Аз искам да благодаря на Вили Валчева за чудесната орхидея, която ми е изпратила. Мила, сякаш си знаела, че от вече няколко години си ги отглеждам у дома и са ми любимите цветя. Много ти благодаря за чудния подарък. Ето вижте - http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1...Xx2XNTBJuh.JPG и http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2...A0a2wWUKQo.JPG А е хубаво, всичко да свършва добре.

  15. #15

    Подразбиране

    Ето и обещаните снимка на моя 8-мо мартенски подарък

    Благодаря, най-сърдечно на Галя за всичко,направено за мен
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •