Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 137
  1. #76

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    Момичета, наистина не исках да стават проблеми около мен.... , наистина! В тази игра видях страхотни бродерии, всички правим ръчни изработки и ми е удоволствие да гледам подаръците на другите! Явно моето другарче е нямало възможност да довърши, това ясно! НО, някои се стараят и влагат сърце дори в една картичка, други ПРЕТУПВАТ НАБЪРЗО, САМО ДА ОТБИЯТ НОМЕРА!
    Получавала съм страхотни подаръци, за което БЛАГОДАРЯ!
    Няма да взимам отношение относно регламента, Манка не може да предвиди всичко - аз спирам участието си в игри - най-официално! За следващия път с Аби ще си разменим подаръци, и готово!
    А Рени не може само двете.И аз искам.

  2. #77

  3. #78

    Подразбиране podaryk

    I az si poluchih podaryka za 8 mart ot Nina Ivanova ot grad Belene. I iskam da i blagodarq prekrasen podaryk mi e pratila
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dianka Виж мнение
    Аз искам да благодаря на Вили Валчева за чудесната орхидея, която ми е изпратила. Мила, сякаш си знаела, че от вече няколко години си ги отглеждам у дома и са ми любимите цветя. Много ти благодаря за чудния подарък. Ето вижте - http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1...Xx2XNTBJuh.JPG и http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2...A0a2wWUKQo.JPG А е хубаво, всичко да свършва добре.
    Радвам се, че подаръка ми ти е харесал....

  5. #80

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sunnyto Виж мнение
    Aman ot bezdarnici
    Alo hora vie dobre li ste
    Imam edin vapros Do Ko Ga shte pazaruvate ot levcheto
    i DO KO GA shte podariavate parcali koito i toaletnata niama da si izbarsha s tiah
    NIAMATE li sram
    Imam niakolko chifta rezervni ochila poglednete kakvo praviat drugite hora i si napravete smetka predi da si izpraznite shkafovete ot boklucite si
    MOLIA VI PRESTANETE MOLIA VI
    http://radikal.ru/F/s019.radikal.ru/...a8c92.jpg.html
    А най-важно, че в фейсбука аз казала на това момиче - че ежко-бежко е криво рамкиран, че носа му упира в рамка, и трябва да го оправя, поне панама го позволява - има резерв. На какво получила отговор, че това не е крайният резултат и ще го оформя по друг начин (това е само за проба), ама още му мисли оформление.

  6. #81

    Подразбиране

    Ц, ц, ц, а това от чий ли бабин скрин е измъкнато?



    http://goblenite.org/attachment.php?...9&d=1362648030
    Цитат Първоначално написано от pissi_s Виж мнение
    I az si poluchih podaryka za 8 mart ot Nina Ivanova ot grad Belene. I iskam da i blagodarq prekrasen podaryk mi e pratila

  7. #82

    Подразбиране

    Вили, за теб и за всички гобленарки - цветята са най-невинните създания
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #83

    Подразбиране

    Аз взех сериозно да се притеснявам вече за моя подарък. Изпратих го още във вторник по Булпост като трябваше да се получи вчера.
    След последните коментари и подаръци наистина стана много неприятно.
    В предишни игри, когато участваха доста повече хора разочарованите бяха много по-малко от сега. Най-лошото е, че хора които са вложили любов, вкус и старание в подаръка си не получават същото като отплата.
    Мога само да си пожелая и моето другарче да бъде толкова приятно изненадано както бях аз като получих своя подарък от abi1004. Благодаря ти още веднъж, мила Албенче!

  9. #84

    Подразбиране

    Гинева удоволствието беше изцяло мое! Толкова леко и приятно се шиеше твоя подарък -песен беше!!!
    Честит празник мила и на всички момичета Весел Празник!!!
    Редактирано от abi1004 : 07.03.2013 в 16:13.

  10. #85

    Подразбиране za interesniq zaek

    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    И аз мисля, че трябва да гледаме позитивно на нещата - надявам се, моят подарък да се е харесал, това ми стига! А на sissak да кажа - в момента 5 софиянки реват за твоя заек, ама Дидка не си я дава! Сериозно сме впечатлени от тилдата ти, да знаеш! В неделя Дидка не смее да я донесе на срещата, да не й я отмъкнем!
    Честит празник момичета, аз съм нова във форума и моля да ме извините, радвам се на вашите сътворени с много любов творби, красоти с си представям удоволствието и трепета да чуеш "Благодаря, Страхотна изненада" и разочарованието да нямаш изненада, но "Човек предполага , а Господ разполага" не упреквайте преди да сте разбрали причината, която е възпряла госпожицата, може да е основателна......
    Весел празник, много хубави изненади и усмивки!
    Честит празник

  11. #86

    Smile

    Привет мили момичета!
    Току що получих най-прекрасния подарък в тази игра!!!
    Вярвайте ми не преувеличавам!
    Скъпа Юра,
    най-искрено ти благодаря за удоволствието и радостта, която ми дастави! И то не само на мен, а на още 10 колежки с които разопаковахме подаръка на обедната почивка! Всички сме очаровани, а Мими остана направо с отворена уста!!!
    За нас осмомартенския празник започна още от днес!
    Бъди жива и здрава и все така перфектна във всичко което твориш!!! Целувки от десет щастливи жени!
    Снимки довечера!

  12. #87

    Подразбиране

    Аз също получих подарък от Гинева който е страхотен.

    Благодаря ти за всичко Гинева ,малко гобленче,ножичка ,красива избродирана картичка стиропорена кутия пълна с изненади:много красиво избродирано бискорню,ключодържател,3 чиленца конци дмц и много красиво плетено цветенце има също и гоблен на фирма ОРХИДЕЯ

    Всичко е прекрасно. БЛАГОДАРЯ ТИ


    снимки довечера

  13. #88

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от boneli Виж мнение
    sunnyto миличка първо научи се да пишеш на български и второ при твоя подарък бродерията не е рамкирана,а цял ден пишеш нападки към другите. Извинявам се,но просто този твой пост преля чашата на търпението ми.Явно във всяка игра се намира някой да опорочава нещата .
    Още не съм видяла моя подарък,но съм сигурна,че другия е вложил частица от себе си.Човек трябва да е благодарен и на малкото ,което му се дава и да уважи старанието на другия.
    Не е точно така....старание ли е да сложиш в подаръка си повредени аксесоари или пък скъсани неща - старание ли е ? Айде недей...
    Редактирано от Юра : 07.03.2013 в 15:34.

  14. #89

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Славова Виж мнение
    Привет мили момичета!
    Току що получих най-прекрасния подарък в тази игра!!!
    Вярвайте ми не преувеличавам!
    Скъпа Юра,
    най-искрено ти благодаря за удоволствието и радостта, която ми дастави! И то не само на мен, а на още 10 колежки с които разопаковахме подаръка на обедната почивка! Всички сме очаровани, а Мими остана направо с отворена уста!!!
    За нас осмомартенския празник започна още от днес!
    Бъди жива и здрава и все така перфектна във всичко което твориш!!! Целувки от десет щастливи жени!
    Снимки довечера!
    Ееее удоволствието е изцяло мое . още повече че съм целнала десятката !

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Честно казано - обидена съм на всички за злостните коментари по мой адрес! Дами - не съм го очаквала! Мислех, че играта е да се забавляваме, да зарадваме другите и себе си чрез прекрасното хоби, което практикуваме! Извинила съм се на когото трябва и съм казала каквото трябва! Гоблена ми е започнат. Това че имам здравословен проблем в момента и не съм успяла да го довърша и пратя - убийте ме с камъни! Явно "НЕ СЪМ РАЗБРАЛА УСЛОВИЯТА НА ИГРАТА" !!! Срамувам се от вас!

Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •