Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 137

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    аз останах с убеждението че това е подаръка на pissi_s
    неееееееееее ТУК е нейния към мен а това ТУК получения от нея
    Редактирано от abi1004 : 11.03.2013 в 21:20.

  2. #2

    Подразбиране

    Айдееееееееее наместихме го най-накрая

  3. #3

    Подразбиране

    Честито за подаръците! Дано утрешният празник да е специялен за всички! Бъдете усмихнати,чаровни и женствени!

  4. #4

    Подразбиране

    Не смятах да пиша по темата, но реших да изкажа едно мнение......
    На всекиго може да се случи нещо и въпреки добрите намерения да не може да завърши и изпрати подарък, затова исках да предложа Манка / познавайки ни доста добре повечето съфорумки/ за всяка игра да има резервен участник. Например аз съжалих че не се включих в тази игра. И аз почти винаги имам нещо ушито готово ей така харесало ми за подарък, имам и накупени готови подаръци на гобленарска тематика и т.н.
    Така че аз се явявам доброволец за всяка следваща игра. Смятам че ако се предупреди 10 дни до седмица по-рано че няма да може по някакви причини да се справи някой е възможно да се реагира и да няма разочаровани...........
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    Не смятах да пиша по темата, но реших да изкажа едно мнение......
    На всекиго може да се случи нещо и въпреки добрите намерения да не може да завърши и изпрати подарък, затова исках да предложа Манка / познавайки ни доста добре повечето съфорумки/ за всяка игра да има резервен участник. Например аз съжалих че не се включих в тази игра. И аз почти винаги имам нещо ушито готово ей така харесало ми за подарък, имам и накупени готови подаръци на гобленарска тематика и т.н.
    Така че аз се явявам доброволец за всяка следваща игра. Смятам че ако се предупреди 10 дни до седмица по-рано че няма да може по някакви причини да се справи някой е възможно да се реагира и да няма разочаровани...........

    Като предложение това ми допада най-много.Какво обаче правим с подаръците, които са по правилата и в срок, но или са некачествено направени, или вкусовете се разминават..От това няма как да се избяга.Затова моята позиция е , че няма ли старание и съвест, оправия няма да има.
    Нямам нищо против да опитаме и с други правила.Винаги съм "ЗА" игрите
    Ако някога аз съм се издънила с изпратен от мен подарък, не е било нарочно и моля за извинение

  6. #6

    Подразбиране

    Чудесни изработки, виждам! Невероятни сте, както винаги! Гледам със Славова сме се дублирали, ама какво да се прави.... гоблена е суперски! Единият е в Търговище, другият във Варна - няма лошо! Юра,
    Весел празник утре на всички!

  7. #7

    Подразбиране

    И аз плучих подарък. Светле, много те обичам, мила моя! Чувствам се голяма ксметлийка да имам точно от теб подарък! Отново! Благодаря за всичко! Много, много благодаря!
    Морските бонбони и мартениците не успях да снимам - докато се радвах на чашките, малките ги взеха от кутията и изчезнаха от погледа ми.
    Ето снимка на прекрасните чашки на РТО! Страхотни са!

  8. #8

    Подразбиране

    Радван се, Катенце, че ти е харесал.И аз бях щастливка да приготвя нещичко за теб,отново!
    Весел празник и много положителни емоции!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Ето и обещаните снимки на подаръка ми от Гинева





  11. #11

    Подразбиране

    Искам да успокоя другарчето си /не знам кое е още/, че съм получила подаръка, но още не съм го взела от офиса на Еконт. Просто нямам физическата възможност да отида до там, че са ми болни децата. Така, че :
    Другарче мило, не се притеснявай!

  12. #12

    Подразбиране

    Ето обещаните снимки, извинете за забавянето
    Имам си прекрасна кутия, гоблен с роза, щампа за шиене с мъниста, кутия шоколадови бонбони и прекрасна картичка

    Отново огромно благодаря на keissi за невероятния подарък!


    Честит празник, мили дами, много усмивки и щастие, особено на днешния ден!!!

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета,аз не участвам тази година но ви следя с интерес и тайничко ,тайничко ви завиждам .
    Честит 8 ми март на всички участнички във форума
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  14. #14

    Подразбиране

    Мили ДАМИ, искам да се похваля с неочакван и ПЕРФЕКТЕН ПОДАРЪК! Точно на празника получих изненада! Искам да БЛАГОДАРЯ НА Мария от Пловдив /m_rija/ за вниманието, вижте сами -



    КРАСИВО ОПАКОВАН, а вътре - ЧУДЕСА!

    Заек-Тилда, брошка и ръчна картичка, с чудесни пожелания!

    една снимка не стига


    Нежно, детайлно изпълнение, което аз лично не мога да направя



    Заекът дори има дантелени гащи!

    И картичката


    Трогната съм до сълзи от щедрото сърце на Мария, и Ви уверявам - че всичко е изпипано до съвършенство! БЛАГОДАРЯ!

  15. #15

    Подразбиране

    Честито,kati31! Познати са ми подаръците на Мария, всичко което докосне е изпипано до съвършенство, невероятна е!
    Пет пъти се връщах да гледам гащите на Зайко хахахаха

Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •