Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 137
  1. #91

    Подразбиране

    Това е гоблена, който съм избрала и шия за Ирена. По правилата ли е?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #92

    Подразбиране

    Искам сега да благодаря на г - жа Славова за подаръците! Малко по - късно ще публикувам снимки.

  3. #93

    Подразбиране

    Ето и прекрасните неща, които получих от Тоска Славова! Много ти благодаря! Още веднъж ти желая много любов и щастие! Бъди обичана и желана! Нека късметът винаги да е с теб!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #94

    Smile

    Скъпа Ива, много се радвам, че подаръка ми макар и с премеждия е пристигнал навреме и те е зарадвал!!!
    Пожелавам ти бързо оздравяване, много щастие и весел празник!

  5. #95

    Подразбиране

    Благодаря ти!

  6. #96

    Подразбиране

    Не участвам в тази игра, но много ми се ще и аз да кажа някои неща на някои хора. Дали обаче има смисъл не съм много сигурна. В едно обаче съм сигурна, че трябва нещо да се промени в тези игри. Знам, че мястото на този пост не е в тази тема, но наистина не знам къде да направя предложението си. Имам идея, как да се организира игра, пък вие момичета ще кажете бива ли я идеята или не струва. Предлагам след обявяване на играта и набиране на желаещите за участие да се направи класация както в университетите. Какво имам предвид- Имаме игра и срок за записване. След изтичане на срока виждаме има например 10 желаещи за участие. Манка дава още 3 дни срок, в който всеки изпраща списък с имената на 8 човека, от които би искал да получи подарък. Например 1. Светла Петрова 2. Сисак и т.н. Ако Светла е на първо място в няколко списъка, тогаво Манка тегли жребии точно на кой ще изпрати подаръка си Светла.И така докато се удовлетворят всички желания. Ако има обаче желаещ да участва в играта, например Муци-пуци, но никой не желае да получи подарък от нея, тогава Муцито автоматично отпада от играта, просто защото никой не желае да получи подарък от нея и няма защо момичето да се напъва.Манка обявява отпадналите и играта започва.

  7. #97

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от decor Виж мнение
    Не участвам в тази игра, но много ми се ще и аз да кажа някои неща на някои хора. Дали обаче има смисъл не съм много сигурна. В едно обаче съм сигурна, че трябва нещо да се промени в тези игри. Знам, че мястото на този пост не е в тази тема, но наистина не знам къде да направя предложението си. Имам идея, как да се организира игра, пък вие момичета ще кажете бива ли я идеята или не струва. Предлагам след обявяване на играта и набиране на желаещите за участие да се направи класация както в университетите. Какво имам предвид- Имаме игра и срок за записване. След изтичане на срока виждаме има например 10 желаещи за участие. Манка дава още 3 дни срок, в който всеки изпраща списък с имената на 8 човека, от които би искал да получи подарък. Например 1. Светла Петрова 2. Сисак и т.н. Ако Светла е на първо място в няколко списъка, тогаво Манка тегли жребии точно на кой ще изпрати подаръка си Светла.И така докато се удовлетворят всички желания. Ако има обаче желаещ да участва в играта, например Муци-пуци, но никой не желае да получи подарък от нея, тогава Муцито автоматично отпада от играта, просто защото никой не желае да получи подарък от нея и няма защо момичето да се напъва.Манка обявява отпадналите и играта започва.

    Това не ми прилича на предложение за игра, а по - скоро на състезание "Нека да видим кой ще се класира за хората с по - хубави подаръци". Предложението за предварително показване на картинка на бъдещите разменни гоблени и намислени подаръци е много по - добро.

  8. #98

    Подразбиране

    А ето и обещаните снимки от моя подарък!
    Страхотен гоблен бродиран с мъниста, много оригинална и стилна картичка с мили пожелания, комплектовка на Орхидея, панама и конци, още едно гобленче с делфинче, което ме пренесе на морето, а към него в същия нюанс колие и обеци!!!
    А накрая за подслаждане и бонбонки Тофифи!!!
    Благодаря ти още веднъж мила Юра!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #99

    Подразбиране

    За нищо , радвам се че всичко ти е харесало и съм направила денят ти усмихнат

    п.п. всъщнст гоблена най-добре се вижда на общата снимка, на другите има някаква зелена светлина.....

  10. #100

    Подразбиране

    Честито за подаръците! Дано утрешният празник да е специялен за всички! Бъдете усмихнати,чаровни и женствени!

  11. #101

    Подразбиране

    Не смятах да пиша по темата, но реших да изкажа едно мнение......
    На всекиго може да се случи нещо и въпреки добрите намерения да не може да завърши и изпрати подарък, затова исках да предложа Манка / познавайки ни доста добре повечето съфорумки/ за всяка игра да има резервен участник. Например аз съжалих че не се включих в тази игра. И аз почти винаги имам нещо ушито готово ей така харесало ми за подарък, имам и накупени готови подаръци на гобленарска тематика и т.н.
    Така че аз се явявам доброволец за всяка следваща игра. Смятам че ако се предупреди 10 дни до седмица по-рано че няма да може по някакви причини да се справи някой е възможно да се реагира и да няма разочаровани...........
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  12. #102

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    Не смятах да пиша по темата, но реших да изкажа едно мнение......
    На всекиго може да се случи нещо и въпреки добрите намерения да не може да завърши и изпрати подарък, затова исках да предложа Манка / познавайки ни доста добре повечето съфорумки/ за всяка игра да има резервен участник. Например аз съжалих че не се включих в тази игра. И аз почти винаги имам нещо ушито готово ей така харесало ми за подарък, имам и накупени готови подаръци на гобленарска тематика и т.н.
    Така че аз се явявам доброволец за всяка следваща игра. Смятам че ако се предупреди 10 дни до седмица по-рано че няма да може по някакви причини да се справи някой е възможно да се реагира и да няма разочаровани...........

    Като предложение това ми допада най-много.Какво обаче правим с подаръците, които са по правилата и в срок, но или са некачествено направени, или вкусовете се разминават..От това няма как да се избяга.Затова моята позиция е , че няма ли старание и съвест, оправия няма да има.
    Нямам нищо против да опитаме и с други правила.Винаги съм "ЗА" игрите
    Ако някога аз съм се издънила с изпратен от мен подарък, не е било нарочно и моля за извинение

  13. #103

    Подразбиране

    Чудесни изработки, виждам! Невероятни сте, както винаги! Гледам със Славова сме се дублирали, ама какво да се прави.... гоблена е суперски! Единият е в Търговище, другият във Варна - няма лошо! Юра,
    Весел празник утре на всички!

  14. #104

    Подразбиране

    И аз плучих подарък. Светле, много те обичам, мила моя! Чувствам се голяма ксметлийка да имам точно от теб подарък! Отново! Благодаря за всичко! Много, много благодаря!
    Морските бонбони и мартениците не успях да снимам - докато се радвах на чашките, малките ги взеха от кутията и изчезнаха от погледа ми.
    Ето снимка на прекрасните чашки на РТО! Страхотни са!

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Радван се, Катенце, че ти е харесал.И аз бях щастливка да приготвя нещичко за теб,отново!
    Весел празник и много положителни емоции!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •