Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Показване на 121 до 135 от 137

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ако правилно съм проследила нещата boneli не е получила.
    Това което цитира Катя е подаръка който тя е изпратила.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Ако правилно съм проследила нещата boneli не е получила.
    Това което цитира Катя е подаръка който тя е изпратила.
    Аз погледнах списъка - там срещу pissi_s - няма "получил от...."

    За boneli----получила подарък от neznainata

  3. #3

    Подразбиране

    Днес получих страхотна изненада от Sisak, вижте какво сладко ангелче-кукла си имам! И пеперуда, и лак за нокти, и картичка с мило пролетно пожелание! Ангелчето е с крилца, и розова коса -как ги правите тези кукли, не знам! Подаръкът е пратен за 8 март, но мой пропуск с телефона е причината да получа чак сега... Мила, Сиса, БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ ! И да добавя, че пеперудата не е само за украса - крилцата й са със семенца, които вече са посадени /аз разполагам само с балкон и сандъци за цветя, но имам място!/ Така че сега се чудя дали ще пораснат, и ако ДА - какво ще порасне?





    Още веднъж да благодаря за милия жест!
    Редактирано от Ирка88 : 13.03.2013 в 18:03.

  4. #4

  5. #5

    Smile ПОДАРЪК за 8 март от boneli - Нели

    Ето и моя подарък от Нели Божинова - boneli. Прекрасен е подарък искам да благодаря на Нели и да и се извиня е чак днеска го взех подаръка но до днеска не се знаеше подаръка къде е? Защото в главната поща нямаше нищо обикалях всичките 4 пощи който са в Добрич и го на мерих в горната поща и обвивката беше скъсана моето име не си личеше. Затова имах проблеми. И отново Благодаря и се извинявам че снимката е малка дано да се види хубаво.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •