Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 137
  1. #31

    Подразбиране

    На мен Еконт ми каза, че ще ми донесе пратка у дома, а довечера ще разбера от кого е и ще кажа и на вас.

  2. #32

    Подразбиране

    Имам си подарък от keissi, само ще издам, че е невероятен, а снимки - довечера! Много много благодаря, keissi !

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pipitka Виж мнение
    Получих страхотен подарък от kati 31 .Просто е невероятен,толкова много се зарадвах,ама точно за това си мечтаех.Довечера ще покажа снимки.Мило другарче безкрайно ти благодаря,много много ме зарадва.
    Дано съм те зарадвала, желая ти само положителни емоции покрай женския ни празник! И мноооого ушити гоблени! Бъди щастлива!

  4. #34

    Подразбиране

    И аз да докладвам, че получих подарък от Ива /чери лейди/, преди малко ми го донесоха в нас! Нямам гоблен, но момичето не е успяло. Искам да благодаря за вниманието!

  5. #35

    Подразбиране

    Честито за подаръците!
    Не се заяждам,но последният показан подарък за Ирена (kati31) изобщо не е по правилата и прилича на подарък извън играта! Ще бъде жалко ако така грубо се погазват всякакви регламенти!!!

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ralli Виж мнение
    Честито за подаръците!
    Не се заяждам,но последният показан подарък за Ирена (kati31) изобщо не е по правилата и прилича на подарък извън играта! Ще бъде жалко ако така грубо се погазват всякакви регламенти!!!
    Абсолютно си права! За първи път участвам,но май ще ми е и за последен !
    Това е малко казано безобразие и проява на лош вкус !!!!!!!!!!
    Има си правила за тези игри и трябва да се спазват !

  7. #37

    Подразбиране

    Podigravka s truda i entusiazma na vsichki koito uchastvame
    Prosto niamam dumi

  8. #38

    Подразбиране

    Момичета, СПОКО! Хайде да не помрачаваме хубавия ден, дето наближава! Имам си извинение - към подаръка -


    Иве, не се притеснявай да пращаш гобленчето - моментът отмина вече!

  9. #39

  10. #40

    Подразбиране

    Да се похваля и аз. Имам си подарък от pipitka. Мила Ивелина, благодаря за всичко, което си ми изпратила. Трогната съм. Но снимки ще има довечера, че съм на работа.
    Имам си гоблен, специално за мен, готова комплектовка на Lanarte, шал, колие, нещо сладичко за душата и картичка с мили пожелания. Още веднъж благодаря на Ивелина. Честит празник и от мен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от vili val4eva : 06.03.2013 в 20:30.

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ralli Виж мнение
    Честито за подаръците!
    Не се заяждам,но последният показан подарък за Ирена (kati31) изобщо не е по правилата и прилича на подарък извън играта! Ще бъде жалко ако така грубо се погазват всякакви регламенти!!!
    Понякога и по правилата да е ...имах един "подарък" събран от китайските магазини , почти всичко бе повредено или скъсано... не е приятно - повярвайте ми . Така че напълно разбирам огорчението на Иренка.
    Остава ти удоволствието че това което ти си пратил е направило човека наистина щастлив!

  12. #42

    Подразбиране

    Може би трябва да чуем /видим/ и коментара на този, който го е изпратил.

  13. #43

    Подразбиране

    На всеки може да му се случат куп неприятности,но си има начин да излезнеш от положението!За мен ще е несправедливо въпросната участничка в играта да получи подарък!

  14. #44

    Подразбиране

    Страхотни подаръци,момичета!Браво!Не си помрачавайте празника!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, да мислим конструктивно!

    Явно cherrylady е имала някакви проблеми и не е успяла да завърши ръчноизработения подарък.

    При тази ситуация за мен най-справедливо ще е тя да изпрати подаръка, който е получила или ще получи от играта на Иренка(kati31).

    Иначе е меко казано нагло и безочливо да получиш подарък, а да си огорчил друг човек.


    dudka_85, само така! Битият бит, е****** - е***! Да не вземе някой от останалите участници да се трогне? Спокойно! Никой да не си разваля настроението! Късата клечка вече е изтеглена.... Освен ако не е само една....
    Редактирано от rostso : 06.03.2013 в 16:23.

Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •