Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 137
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Момичета, да мислим конструктивно!

    Явно cherrylady е имала някакви проблеми и не е успяла да завърши ръчноизработения подарък.

    При тази ситуация за мен най-справедливо ще е тя да изпрати подаръка, който е получила или ще получи от играта на Иренка(kati31).

    Иначе е меко казано нагло и безочливо да получиш подарък, а да си огурчил друг човек.


    dudka_85, само така! Бития бит, е****** - е***! Да не вземе някой от останалите участници да се трогне? Спокойно! Никой да не си разваля настроението! Късата клечка вече е изтеглена.... Освен ако не е само една....
    Знам,че е неприятно и не е правилно!Сигурна съм,че момичетата ще се разберат,сигурна съм,че момичето,което не е изпълнило правилата ще постъпи правилно!Неприятно е,че и във всяка игра има разочаровани!Целта на коментара ми не беше да получа такъв отговор

  2. #47

    Подразбиране

    С риск да има куп несъгласни искам да напиша две думи:Според мен трябва радикално да се променят условията на игрите!
    Всеки участници да показва предварително какво е изработил и подготвил и тогава да изпраща на другарчето без да споменава кое е то.
    Според мен така ако има някакво недоразумение ще има възможност да се направят нужните корекции и да няма накрая разочаровани.
    Момента на изненадата по никакъв начин не се нарушава.
    Ако има съгласни или несъгласни винаги може да се дискутира в името на това един път за винаги да приключим с тези истории по отношение на игрите.

  3. #48

    Подразбиране

    Saglasna sam sas Abi i mislia che taka shte e nai dobre
    I sega i az da blagodaria na Tazzz za podaraka goblencheto e mnogo nejno Blagodaria ot sarce




  4. #49

    Подразбиране

    Съглсна съм с Аби, но нека да се показва не целия подарък, а само нещата, които са собственоръчно изработени от участниците. Така все пак ще има някакъв елемент на изненада и според мен ще се наблегне на ръчноизработените неща, а не на купените.
    Нали все пак сме гобленарски форум, превест трябва да има в личното творчество!

  5. #50

    Подразбиране

    Аби, при начина, който ти предлагаш, пак няма гаранция, че получателя ще остане доволен.
    В тази игра бях притеснена, защото другарчето ми няма албум с ушити неща и нямаше от къде да видя приблизително предпочитанията и.Затова поисках помощ от др.момиче, което я познава.Уших гоблен, който според моя вкус е страхотен,но момичето каза, че такъв тип гоблен едва ли би харесал на другарчето ми.И така направих зайчето .
    Разказвам всичко това, защото ако покажа предварително изработеният от мен подарък - ок, по правилата е, на мен и на някой друг ще му хареса, но не е ясно дали ще допадне на другарчето.
    Винаги съм казвала, че правилата на играта са достатъчно ясни.Трябва съвест да има. Ако ли не...никакви други правила и черни списъци няма да помогнат.

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    Винаги съм казвала, че правилата на играта са достатъчно ясни.Трябва съвест да има. Ако ли не...никакви други правила и черни списъци няма да помогнат.
    Абсолютно съм съгласна!!!

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    С риск да има куп несъгласни искам да напиша две думи:Според мен трябва радикално да се променят условията на игрите!
    Всеки участници да показва предварително какво е изработил и подготвил и тогава да изпраща на другарчето без да споменава кое е то.
    Според мен така ако има някакво недоразумение ще има възможност да се направят нужните корекции и да няма накрая разочаровани.
    Момента на изненадата по никакъв начин не се нарушава.
    Ако има съгласни или несъгласни винаги може да се дискутира в името на това един път за винаги да приключим с тези истории по отношение на игрите.
    Абсолютно съм ЗА

  8. #53

    Подразбиране

    То и аз съм съглана правила има и всички ги знаем,но няма игра без разочаровани и това също го знаем .
    Нагледахме се на разочарования за съжаление.....

  9. #54

    Подразбиране

    I ne samo razocharovani
    Niakoi hora misliat che mogat da pusnat neshto eto taka da mine nomera i da poluchat neshto v koeto e vlojen trud vreme i lubov
    Nujna e promiana na pravilata i tova e poveche ot iasno
    Ako vsichko se pokaje predi da se prati shte e deset pati po dobre

  10. #55

    Подразбиране

    За съм ЗА предложението на Аби.

    Мисля, че може би не е зле първо да се правят подаръците, после да се тегли жребия. И без това колкото и да "проучваш' другарчето си, винаги може да направиш нещо, което да не му хареса.

  11. #56

    Подразбиране

    Не участвам в тази игра и не трябва да изразявам мнение.Но не се стърпях.Ирена е помагала на всички нас.И съжалявам че така е изненадана.
    Но момичета идва такъв хубав празник за нас жените специално.Уважавайте хората около вас ако искате и те да ви уважават.

  12. #57

    Подразбиране

    И аз мисля, че трябва да гледаме позитивно на нещата - надявам се, моят подарък да се е харесал, това ми стига! А на sissak да кажа - в момента 5 софиянки реват за твоя заек, ама Дидка не си я дава! Сериозно сме впечатлени от тилдата ти, да знаеш! В неделя Дидка не смее да я донесе на срещата, да не й я отмъкнем!

  13. #58

    Подразбиране

    Еееее, наистина ли? Много се радвам.Аз съм още начинаеща, а и няма тук в града от къде да се купуват материали, но правя разни неща.

  14. #59

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз изпратих вчера и сега чакам някой да се похвали!
    След случилото се недоразумение с подаръка на kati 31 ми стане едно гадно. Много неприятна ситуация.

Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •