Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 137
  1. #61

    Подразбиране

    Момичета и аз имам подарък.
    Много благодаря на pissi_s !
    Малко е позабравила да драсне 2-3 думи като пожелание ама аз съм сигурна че от бързане
    Изненадата е чудесна ! Много благодаря

  2. #62

    Подразбиране

    Ето и обещаните снимки







    Имам си много красиво гобленче направено за мен,Страхотен органайзер за гоблени на DMC ,а вътре имаше игли дмц,чудна ножичка,гергеф,много готини чилета на дмц каквито не съм виждала.Имам срахотна панама със схема на дмц.Получих и нежно цвете, любимите ми бонбони и не на последно място картичка с мили пожелания.

    Мила Ирена, страшно много ме зарадва твоят подарък,всичко е избрано и изработено с много вкус и внимание.Страшно съм впечатлена от всичко!Благодаря ти от сърце.
    Пожелавам и на теб много щастие,любов и усмивки.

    Не знам как да се изкажа,но точно моето другарче,което толкова се е постарало не получи уместен подарък.Хич, ама хич не ми се вижда справедливо-направо си е грозно.

    Всички са положили усилия и трябва да получат подарък направен специално за тях,нали такъв е регламента....
    Редактирано от pipitka : 06.03.2013 в 20:31.
    eхooooooooooooooo

  3. #63

    Подразбиране

    Дано съм те зарадвала, да ползваш чантата по предназначение! И много усмивки!

  4. #64
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Момичета, не участвам в играта, но искам да ви се похваля какво получих днес от една мила дама от Пещера, di_di_b:


    Благодаря ти, Дани, за отделеното време, да направиш тези прекрасни картички за мен! Зная каква е причината, но нямаше нужда. Все пак много ти благодаря. Мъжът ми също много ги хареса и ги сложи на секцията.

    Пожелавам весел празник на всички и да няма повече разочарования в играта!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Момичета и аз имам подарък.
    Много благодаря на pissi_s !
    Малко е позабравила да драсне 2-3 думи като пожелание ама аз съм сигурна че от бързане
    Изненадата е чудесна ! Много благодаря
    Aman ot bezdarnici
    Alo hora vie dobre li ste
    Imam edin vapros Do Ko Ga shte pazaruvate ot levcheto
    i DO KO GA shte podariavate parcali koito i toaletnata niama da si izbarsha s tiah
    NIAMATE li sram
    Imam niakolko chifta rezervni ochila poglednete kakvo praviat drugite hora i si napravete smetka predi da si izpraznite shkafovete ot boklucite si
    MOLIA VI PRESTANETE MOLIA VI

  6. #66

    Подразбиране

    sunnyto - виждаш ли , това е нещо което правилата няма да могата да променят , за съжаление....

  7. #67

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ge4i1970 Виж мнение
    Момичета, не участвам в играта, но искам да ви се похваля какво получих днес от една мила дама от Пещера, di_di_b:


    Благодаря ти, Дани, за отделеното време, да направиш тези прекрасни картички за мен! Зная каква е причината, но нямаше нужда. Все пак много ти благодаря. Мъжът ми също много ги хареса и ги сложи на секцията.

    Пожелавам весел празник на всички и да няма повече разочарования в играта!


    Гери,много се радвам ,че съм те зарадвала със картичките,желая на теб и цялото ти семейство много ,здраве и много щастливи мигове

  8. #68

    Подразбиране

    Аз искам да благодаря на Вили Валчева за чудесната орхидея, която ми е изпратила. Мила, сякаш си знаела, че от вече няколко години си ги отглеждам у дома и са ми любимите цветя. Много ти благодаря за чудния подарък. Ето вижте - http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1...Xx2XNTBJuh.JPG и http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2...A0a2wWUKQo.JPG А е хубаво, всичко да свършва добре.

  9. #69

    Подразбиране

    Ето и обещаните снимка на моя 8-мо мартенски подарък

    Благодаря, най-сърдечно на Галя за всичко,направено за мен
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #70

    Подразбиране

    Относно cherrylady и подаръка и,жената ми писа преди седмица,че има сериозни здравословни проблеми,и може би няма да успее с ушиването на бродерията,моля ви бъдете малко по толеранти,идва такъв хубав празник

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #71

    Подразбиране

    Напълно съм съгласна,че трябва да се покаже уважение към човека който си е направил труда да ти прати подарък.Затова нямах и намерение да коментирам ситуацията с подаръка на kati 31 ,но това е форум за гоблени,а в него освен,че нямаше изработена бродерия,получените подаръци нямат нищо общо с гобленарството.Аз лично само заради това си позволих да коментирам.Може би момичето има основателно извинение,хора сме трябва да влезем в положение,но с малко старание поне подаръкът щеше да е по темата.
    eхooooooooooooooo

  12. #72

    Подразбиране

    Когато имаш проблем има и начин, да предупредиш когото трябва и той да те отпише от играта и да даде адреса на другиго.
    Това не е оправдание , както и не е оправдание да направиш нещо просто така, да мине номера.

  13. #73

    Подразбиране

    Радвам се, че съм успяла да те зарадвам Светле за мен беше удоволствие! Честито и на всички получили подаръци
    Относно подаръка на Иренка мисля, че на всеки може да се случи здравословен проблем и да няма нещо ушито, но винаги може да се купи подходящ подарък свързан с нашето хоби!

  14. #74

    Подразбиране

    Момичета, наистина не исках да стават проблеми около мен.... , наистина! В тази игра видях страхотни бродерии, всички правим ръчни изработки и ми е удоволствие да гледам подаръците на другите! Явно моето другарче е нямало възможност да довърши, това ясно! НО, някои се стараят и влагат сърце дори в една картичка, други ПРЕТУПВАТ НАБЪРЗО, САМО ДА ОТБИЯТ НОМЕРА!
    Получавала съм страхотни подаръци, за което БЛАГОДАРЯ!
    Няма да взимам отношение относно регламента, Манка не може да предвиди всичко - аз спирам участието си в игри - най-официално! За следващия път с Аби ще си разменим подаръци, и готово!

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Понеже нещата се позавъртяха около моя подарък също ще спомена че в момента правим разместване по стените за да си ги закача! Картичките ще запазя за догодина те не са надписани така че ще ми влезнат в употреба. Иглите си харесвам все-пак шия и с разпорачката ще действам когато нещо объркам. Права е boneli че "Човек трябва да е благодарен и на малкото ,което му се дава и да уважи старанието на другия."В моя подарък има от всичко" старание лично отношение проява на вкус за избора на рамка" /явно момичето е проучило както всички правим /какво харесвам и е проявила доста старание за което и благодаря!

    На срещата в неделя може да ги донеса нещата да им се порадвате момичета.
    А по отношение на игрите и аз приключвам за съжаление вече участията.
    Редактирано от abi1004 : 07.03.2013 в 11:21.

Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •