Показване на 1 до 15 от 286

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз да си покажа пък до къде стигнах с подаръка си за моето другарче.



    Незнам защо има недоволни от жребия? Какво значение има на кого ще се падне да подарява човек? Нали всичко се прави с идеята да зарадваме другарчето си? Или пък някой има против да изпраща на тези момичета, които не сме от София? Ако е така, моля моя подарък да се пусне до поискване за моя сметка. Така няма да ощетя никой с пощенски или куриерски разходи.

  2. #2

    Подразбиране

    [QUOTE=Гинева;501789]Аз да си покажа пък до къде стигнах с подаръка си за моето другарче.




    Много свежо и красиво става!
    Не ми се вярва на някой да са му проблем пощенските разходи и аз не знам какво стана пак, не бях на срещата.

  3. #3

    Подразбиране

    Гинева, разкошни са тези моделчета на Фервако!!!!
    За жребия не се притеснявай, няма нищо общо с изпращането...то изобщо няма общо с играта, ама това е друг проблем.

    Иначе, ние сме се разбрали, че изпращането от София на другарчетата ще поемем всички - общо, и затова най-вероятно kati31 ще ви ги изпрати.

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета,

    Основният проблем, поради който идеята за тази утопичната игра, в която трябваше всички са щастливи, се провали, е че отново има хора, които са разочаровани от подаръка, който ще получат!

    Това е единственният проблем! И е до болка познат.

    Експериментът ни не успя.

    Лично аз бях от щастливките и жребият ми беше определил един от най-хубавите подаръци.

    Но съжалих една участничка, която беше нещастна от това, което ще получи (от човек извън софийската група). Моя "грях" беше, че казах на гарантите да си поемат задълженията, след като са вкарали въпросния участник в играта и той е донесъл разочарование. Резултатът беше - нервни изблици и обиди по мои адрес!

    Но, както е известно - всяка промяна си иска жертви. В случея аз "заплатих" за щастието на други.
    Редактирано от rostso : 17.04.2013 в 10:28.

  5. #5

    Подразбиране

    Роси, дали ще имаш наглостта да продължаваш да тровиш групата с твоите глупости или с точни цитати да пускам ТУК думите tи. Искаш да ставаме груби ли? Или просто ти е забавно да тровиш нервите на хората с твоя негативизъм!
    И това, че от всички Ирена се осмели да ти каже истината, която повечето хора мислят и си траят, е "нервен изблик" - бъди щастлива и трови някъде dругаде!!!

    Съжалявам, че точно тук трябва да ти се кажат така нещата, ама ти прекаляваш вече невероятно!!! Просто не знам що за човек си!
    Редактирано от Ducky : 16.04.2013 в 22:59.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Момичета,

    Основният проблем, поради който идеята за тази утопичната игра, в която трябваше всички са щастливи, се провали, е че отново има хора, които са разочаровани от подаръка, който ще получат!

    Това е единственният проблем! И е до болка познат.
    Ами тогава да попитам:

    1. Защо знаете кой ще ви подари? Не трябваше ли да е изненада? Аз не знам от кого ще получа, а и не искам да знам.

    2. Никъде в темата не прочетох негативен коментар относно подготвящите се подаръци. Напротив - след всяка снимка има само положителни коментари от рода на: "колко е хубаво", "прекрасно" и т.н.

    3. Защо още тогава не беше казано, че този подарък не се харесва на еди кой си. Нали винаги има вероятност да се падне на него, както е и станало? Тогава участникът щеше да подготви нещо друго. Това ми прилича повече на лицемерие.

    Искам да поздравя идеята на Ирена за играта и да я подкрепя! Каквото и да получа на мен много ще ми хареса, защото видях само хубави неща.
    Браво момичета! Продължавайте в същия дух!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •