Страница 10 от 18 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 286

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    lili49, не се притеснявай! Гобленът е чуден! Избери някаква подходяща рамчица и готово!

  2. #2

    Подразбиране

    Защо колкото пъти влеза тука, все тракане на игли ми се причува!
    Да направите галерия после, ей!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #3

    Подразбиране

    Момичета да Ви търся ли някаква ефикасна диета ....след допълненията

  4. #4

    Подразбиране

    След леки премеждия с фотоапарата, ето и аз какво съм приготвила :



    Последното чака за оформление.

  5. #5

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Надявам се да се харесат и на който ми се падне за другарче

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Всичко показано до тук ми харесва много Чудесни сте момичета

  10. #10

    Подразбиране

    Вече се знае, кой на кого ще подарява. Стягайте се момичета

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета, днес имахме Софийска среща, и се събрахме почти всички участници в играта - малко инцидентно стана, но решихме под строг контрол и в НЕПРОЗРАЧЕН ПЛИК да изтеглим жребия. За момичетата от други градове - теглиха гарантите им - само АЗ знам цялостната картинка.

    До довечера ще пусна съобщения за дамите извън София - кое другарче им е изтеглено от гаранта.
    За отсъстващите столичанки - теглиха близки техни приятелки, ще имам грижата да бъдат уведомени до един час.
    Дано не се сърдите, че малко избързахме с жребия, но мисля че така всички ще имат достатъчно време да изберат допълнение, а и повечето май са готови с подаръците....

  12. #12

    Подразбиране

    Писах на всички неприсъствали, за да си знаят на кого ще подаряват и изпращат. Има още един вариант - давам мои данни за получаване с Еконт - Ирена Костова, 0896723171, Еконт, София - офис БИЗНЕС ПАРК. Който прецени, да изпраща директно на софийското другарче, който иска - може и до мен, Всеки ден ходя до там, не е проблем да взема пратките, и да ги занеса неразопаковани на срещата с размяната. И нека да обясня - пращайте ПОЩЕНСКИ ЕКОНТ - така подаръка идва до офиса за 2,50 лв /ако е до един килограм/ и няма загубване или забавяне. Ако пращате нещо рамкирано, погрижете се за добра опаковка, че и куриерите могат да чупят....

    Поради многото почивни дни покрай 24 май, решихме да направим размяната на 19.05. /неделя/, на среща в София.

    Ако някой има проблем да е готов за тази дата, моля, пишете ми на лични Ще се погрижим всички участници, които живеят извън София, да си получат подаръците около тази дата.

    Успех на всички с подготовката!

  13. #13

    Подразбиране

    Хм, аз нищо не съм получила!

    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    Писах на всички неприсъствали, за да си знаят на кого ще подаряват и изпращат. Има още един вариант - давам мои данни за получаване с Еконт - Ирена Костова, 0896723171, Еконт, София - офис БИЗНЕС ПАРК. Който прецени, да изпраща директно на софийското другарче, който иска - може и до мен, Всеки ден ходя до там, не е проблем да взема пратките, и да ги занеса неразопаковани на срещата с размяната. И нека да обясня - пращайте ПОЩЕНСКИ ЕКОНТ - така подаръка идва до офиса за 2,50 лв /ако е до един килограм/ и няма загубване или забавяне. Ако пращате нещо рамкирано, погрижете се за добра опаковка, че и куриерите могат да чупят....

    Поради многото почивни дни покрай 24 май, решихме да направим размяната на 19.05. /неделя/, на среща в София.

    Ако някой има проблем да е готов за тази дата, моля, пишете ми на лични Ще се погрижим всички участници, които живеят извън София, да си получат подаръците около тази дата.

    Успех на всички с подготовката!

  14. #14

    Подразбиране

    Рени няма проблем при мен. Но за изпращането ще бъде по пощата защото на село нямам друго.Пък може и да ви изненадам.

  15. #15

    Подразбиране

    Поради лоша организация, постоянни проблеми както и поради факта, че отново има нещастни участници, за мое огромно съжаление и тази игра няма да приключи щастливо за всички.

    Аз се отписвам.

    Моля подаръкът, който е трябвало да получа да се пренасочи към човека, на който аз трябваше да подарявам.

    Моля за извинение и разбиране.

Страница 10 от 18 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •