Страница 12 от 20 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 286
  1. #166

    Подразбиране

    Гинева, разкошни са тези моделчета на Фервако!!!!
    За жребия не се притеснявай, няма нищо общо с изпращането...то изобщо няма общо с играта, ама това е друг проблем.

    Иначе, ние сме се разбрали, че изпращането от София на другарчетата ще поемем всички - общо, и затова най-вероятно kati31 ще ви ги изпрати.

  2. #167

    Подразбиране

    Момичета,

    Основният проблем, поради който идеята за тази утопичната игра, в която трябваше всички са щастливи, се провали, е че отново има хора, които са разочаровани от подаръка, който ще получат!

    Това е единственният проблем! И е до болка познат.

    Експериментът ни не успя.

    Лично аз бях от щастливките и жребият ми беше определил един от най-хубавите подаръци.

    Но съжалих една участничка, която беше нещастна от това, което ще получи (от човек извън софийската група). Моя "грях" беше, че казах на гарантите да си поемат задълженията, след като са вкарали въпросния участник в играта и той е донесъл разочарование. Резултатът беше - нервни изблици и обиди по мои адрес!

    Но, както е известно - всяка промяна си иска жертви. В случея аз "заплатих" за щастието на други.
    Редактирано от rostso : 17.04.2013 в 10:28.

  3. #168

    Подразбиране

    Роси, дали ще имаш наглостта да продължаваш да тровиш групата с твоите глупости или с точни цитати да пускам ТУК думите tи. Искаш да ставаме груби ли? Или просто ти е забавно да тровиш нервите на хората с твоя негативизъм!
    И това, че от всички Ирена се осмели да ти каже истината, която повечето хора мислят и си траят, е "нервен изблик" - бъди щастлива и трови някъде dругаде!!!

    Съжалявам, че точно тук трябва да ти се кажат така нещата, ама ти прекаляваш вече невероятно!!! Просто не знам що за човек си!
    Редактирано от Ducky : 16.04.2013 в 22:59.

  4. #169

    Подразбиране

    Роси, да си говорила с мен, като гарант? Нямам подобен спомен, а мога да заявя, че въпреки възрастта ми, паметта ми е добра. Всеки сам е отговорен за своите дрйствия. Играта за това е и игра, а нашата беше експериментална. Всеки си видя късмета. Не може всичко да се хареса на всички.
    Престани да раздахуваш скандали!!!

  5. #170

    Подразбиране

    Извинете, че споделих!
    Повече няма да се обаждам.

    Обещавам.

  6. #171

    Подразбиране

    Сподели си какво те тормози, няма проблеми с това. Играта повече от ясно беше обявена с експериментален характер. Обаче не замесвай други хора и не говори от тяхно име, най-малкото, когато е невярно или изопачено! И заради това обидно за много хора.

  7. #172

    Подразбиране

    Ей,момичета, какво стана пак.Като гледам ние ,ПРОВИНЦИАЛИСТИТЕ се броим на пръстите на едната ръка и тези камъни са в нашата градина.До колкото имам спомен един от гарантите ми беше Роси.Не знам дали ще разочаровам другарчето си като още не съм показала какво избродирах.В момента съхне, но тази вечер ще снимам и покажа.
    Много се надявах, че тази игра ще премине без каквито и да било разправии и недоволни.Нали за това се показваха моделите предварително.Всички ръкопляскаха, а сега какво се получи???Пак има недоволни.
    Много ми е неприятен факта.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #173

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Момичета,

    Основният проблем, поради който идеята за тази утопичната игра, в която трябваше всички са щастливи, се провали, е че отново има хора, които са разочаровани от подаръка, който ще получат!

    Това е единственният проблем! И е до болка познат.
    Ами тогава да попитам:

    1. Защо знаете кой ще ви подари? Не трябваше ли да е изненада? Аз не знам от кого ще получа, а и не искам да знам.

    2. Никъде в темата не прочетох негативен коментар относно подготвящите се подаръци. Напротив - след всяка снимка има само положителни коментари от рода на: "колко е хубаво", "прекрасно" и т.н.

    3. Защо още тогава не беше казано, че този подарък не се харесва на еди кой си. Нали винаги има вероятност да се падне на него, както е и станало? Тогава участникът щеше да подготви нещо друго. Това ми прилича повече на лицемерие.

    Искам да поздравя идеята на Ирена за играта и да я подкрепя! Каквото и да получа на мен много ще ми хареса, защото видях само хубави неща.
    Браво момичета! Продължавайте в същия дух!

  9. #174

    Подразбиране

    Това е, което изработих за другарчето си.Наложи ми се в последния момент да сменя модела, но схемата на първия ми избор се оказа меко казано отвратителна.Надявам се и това да се хареса
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #175

    Подразбиране

    Мога да отговоря на само на първия въпрос. Някои знаят, а други не, от кого ще получат подарък. На мен лично, момичето, на което съм се паднала ми каза Другите как са разбрали, нямам представа, но предполагам, по метода на изключването. Нали всяка сподели с приятелки на кого ще подарява , макар и под сурдинка

    Като гарант съм подготвена за възмездяване на недоволните Шия повече от колкото мога да окача по стените, за това и в последно време повече подарявам

  11. #176

    Подразбиране

    Аз съм една от всички в дълбоката провинция.И моля ако на някои това което съм ушила не му харесва да си се обади ако не иска тук на лични ще изпратя това което си хареса от моите гоблени.Няма да ми е обидно ако споделите.Мисля че сме разумни хора и не трябва с недомлъвки да си говорим.

  12. #177

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Това е, което изработих за другарчето си.Наложи ми се в последния момент да сменя модела, но схемата на първия ми избор се оказа меко казано отвратителна.Надявам се и това да се хареса
    Това, което показваш е чудесно и ако не е нахално от моя страна, моля за схемата на мейл ninicol@abv.bg
    Предварително благодаря.

  13. #178

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Това е, което изработих за другарчето си.Наложи ми се в последния момент да сменя модела, но схемата на първия ми избор се оказа меко казано отвратителна.Надявам се и това да се хареса
    Разкошно е!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #179

    Подразбиране

    Светле, разкошен е и новия ти избор. Ще искам схемата, нали съм си по цветята

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    Светле, разкошен е и новия ти избор. Ще искам схемата, нали съм си по цветята
    Вече имаме опашка за цветята

Страница 12 от 20 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •