Страница 13 от 20 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 286
  1. #181

    Подразбиране

    Искам всички да се забавлявате, сигурна съм, че всички са се постарали и ще успеят в срок! Що се отнася за "опашката" - аз лично искам всичко показано, но..... се ограничавам само с жребия! Който ме изтегли, това е! И пак да напомня, ако някой мисли лично да ни изненада на 19.05. - моля да драсне едно лично - за да не се размине с подаръка /примерно Светла в София, пък аз съм пратила подаръка в Бургас /, че ще ям вече бой за лоша организация!

  2. #182

  3. #183

    Подразбиране

    Unknown_lady,Кроти ще ви пратя схемата, но ....ако някоя от вас ми е другарче ...
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #184

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Unknown_lady,Кроти ще ви пратя схемата, но ....ако някоя от вас ми е другарче ...
    Светле, много хитро се опитваш да разбереш, кой ще ти подарява

  5. #185

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    Светле, много хитро се опитваш да разбереш, кой ще ти подарява
    Е-е-е, не бе, тя искаше да каже, вие като искате схемите и си го ушиете, а тя подарява на някоя от вас???

  6. #186

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Е-е-е, не бе, тя искаше да каже, вие като искате схемите и си го ушиете, а тя подарява на някоя от вас???
    Правилно,Кате.Все още съм като дете и се радвам на изненади и не искам да знам кой ще ми изпраща.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #187

    Подразбиране

    Аз също съм от тези, които харесват всичко показано...и съм от тези, които са в неведение от кого ще получат подарък...и също като Гинева си задавам същите въпроси....

    Но доколкото схващам, проблема си е изцяло на отказалите се, така че нямаме причина да си тровим настроението повече.

    На момичетата, на които съм гарант ще кажа само, че много се надявам някоя от вас да ми е късметче /обожавам слънчогледи...а Vervaco пък колко обожавам.../...мисля, че нямате причина да се съмнявате във вашите подаръци.

    В крайна сметка пък, ако някой иска да получи нещо конкретно...хваща иглата и конеца - зрели хора сме!

    Иренка имаш и моята подкрепа - нищо и няма на организацията ти
    Редактирано от smiles : 17.04.2013 в 08:03.

  8. #188

    Подразбиране

    Значи на въпроса - защо някой си знаят другарчетата - ами така стана на срещата с тегленето на жребия - като си говорехме и някой момичета си казаха. Например Кроти и Роси пушеха на терасата и в разговора се е разбрало, че Таня няма против да знае, а Роси и подарява и и' казала Разбра се и аз на кой подарявам, и то от всички, защото подарявам на kati31, която трябваше да има списък с жребия и като си изтеглих листчето в първия момент се стъписах как да и' го покажа, като не трябва да знае, а и трябва да знае ... и то се разбра Разбра се жребия и на отказалите се момичета в разискванията на проблемите им. Та така..... абе куца, много куца жребия, което не означава, че играта не е хубава

  9. #189

    Подразбиране пролетна игра

    Здравейте момичета аз като страничен наблюдател искам да ви кажа НЕ СЕ КАРАЙТЕ оставете ние които не участваме във игрите да се наслаждаваме на това което шиете Не испускам вашите игри и много ми харесват Тези които мислят че ще се разочароват да не играят винаги има риск а пък има и темичка РЕЦИКЛИРАНИ ПОДАРЪЦИ А на другите пожелавам да довършат играта и да има ощи много игри ИЗВИНЕТЕ че се намесих

  10. #190

    Подразбиране

    Здравейте, разбрах, че несесера, който подготвих, не се е харесал, няма проблем, ще го заменя с нещо друго.Има достатъчно време

  11. #191

  12. #192

  13. #193

    Подразбиране

    Много сте бързи, ей! Позволих си в първоначалния списък да отбележа завършилите момичета , ако някой съм пропуснала, моля за извинение - казвайте веднага! За сега изглежда, че всички ще успеят, има доста време до крайния срок!

  14. #194

    Подразбиране

    Следващата седмица ще показвам подаръците рамкирани и приготвени за подаряване, че тази нещо се замотах и не успях да ги дам за рамка. По стечение на обстоятелствата си имам да подарявам на цели 2 мили другарчета

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    И моето подаръче е вече за рамкиране ще бъде готово другата седмица.И остават добавките за които ще падне чуденка.Но все ще го измисля.

Страница 13 от 20 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •