Страница 14 от 20 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 286
  1. #196

    Подразбиране

    Така.... ето го и второто от серията готово



    Тук са двете заедно



    За съжаление ще спра до тук, защото много ми се умориха нещо очите и мисля да им дам месец - два почивка.
    Незнам дали ще се хареса на другарчето ми факта, че ще ги оставя нерамкирани, по простата причина, че искам то самота да реши как да си ги рамкира - дали по отделно или двете заедно. А може да реши да си ушие и третото!?

    Остава ми и на мен да измисля допълнението, което е почти измислено.


  2. #197

    Подразбиране

    Прекрасни неща показвате момичета!Гинева, направо завиждам на другарчето ти Аз мога само да съжалявам, че не се включих, всичко показано страшно ми харесва !

  3. #198

    Подразбиране

    Очарователни чашки, с манетизъм и настроение!

  4. #199

    Подразбиране

    Да докладвам и аз вече, че съм готова с подаръка. За първи път правя дървена кутия - и да си призная ми отне време като за три стирофомени! - ето снимки





    И понеже ми малее бродерията, отвътре на капака има още една -



    Допълненията са ми готови, така че чакаме 19 май! Моето другарче не знае, че ми е другарче..... дано я зарадвам!

  5. #200

    Подразбиране

    Божееее, прелестна е тази кутия!

  6. #201

    Подразбиране

    И аз вече съм готова .Остова рамкирането и допълненията.Дано моето другарче ги хареса.
    http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=3142

  7. #202

  8. #203

    Подразбиране

    Да се отчета, до тук съм, плюс половината контур, мисля до два дни да съм готова и отива за рамка.
    Редактирано от nikoll : 22.04.2013 в 10:57.

  9. #204

    Подразбиране

    Да се отчета и аз :
    гоблена е готов, изхпран и изгладен ,но за момента не е рамкиран. Днес ще го нося в ателието. Направих и една картичка . Допълнението ми е приготвено то остава изненада.

  10. #205

    Подразбиране

    Имам подготвени и изненади за някои от момичетата участнички в играта. Ще ги покажа като снимки но кое за кого е ще стане ясно на 19,05.
    "Една българска роза от мен" :

    И малки картички - пликове :


    Това от мен , надявам се че ще бъде одобрено

  11. #206

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Да се отчета и аз :
    гоблена е готов, изхпран и изгладен ,но за момента не е рамкиран. Днес ще го нося в ателието. Направих и една картичка . Допълнението ми е приготвено то остава изненада.
    Невероятно пролетно настроение струи от гобленчето ти! Поздравления! Страхотно е!

    Всички нещо са просто невероятни. Личи си, че са изработени с вкус и желание да се зарадва някой.


  12. #207

    Подразбиране

    Браво момичета Всичко показано до тук ми харесва. Личи си старание и желание да се зарадва другарчето, а не само отбиване на номера. Много ще се радвам, ако момичетата от другите градове успеят да дойдат на срещата-размяна.

  13. #208

    Подразбиране

    Чудесни подаръчета показвате момичета, всички са много красиви!

  14. #209

    Подразбиране

    Чудесни бродерии сте приготвили! А и изненадките на Юра са много нежни! Никол също е почти готова, така че чакаме датата!

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Красотички,браво!

Страница 14 от 20 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •