Страница 15 от 18 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 286

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Готово- облечено
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Готово- облечено
    Mnogo e krasiv

  3. #3

    Подразбиране



    В джоба на органайзера са сложени мои неща само за снимката.Това не са допълненията за другарчето ми.

  4. #4

    Подразбиране

    Чудесни сте! Още две участнички са готови - значи приключваме почти успешно!

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Прелестни !

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте, следващата седмица може да се започва с изпращането, наближава 19.05.! Но има лека корекция - Еконт вдигнаха цените на пощенските пратки от 07.05.2013 г.

    "пращайте ПОЩЕНСКИ ЕКОНТ - така подаръка идва до офиса за 2,50 лв /ако е до един килограм/" - тази цена вече не е актуална.

    Сега тарифата им е 4 лв за пратка до кг, имайте впредвид, тези, които ще пращат! Ако някой предпочете пощата, пишете на лични, да раздавам домашни адреси....

    Успех в подготовката!

  8. #8

    Подразбиране

    Да си покажа и аз рамкираното гобленче, готова съм и с допълненията.


  9. #9

    Подразбиране

    Много весела котана

  10. #10

    Подразбиране

    "Наближава момента на истината"
    Моето търпение е вече към края си. Но искам да информирам другарчето си, че ще отсъствам от града в периода 17-20 май включително. Ще изпратя своя подарък на 16 май, за да бъде получен на 17 май.
    За подаръка, който аз трябва да получа ще кажа, че може да ми бъде изпратен и през следващата седмица. Няма проблем да е по-късно от срока. Както прецени другарчето ми. Отвори ми се една екскурзия през този период.

  11. #11

    Подразбиране

    Гинева, блазя ти за екскурзията! И на мен ми се отвори покрай 24 май, има си нужда човек от малко почивка!

    Сега по същество - моля участниците в играта от София, които имат възможност да заповядат на 19.05.2013 г , от 13 часа в кафе ФЛИРТ /до подлеза на метрото станция СЕРДИКА/, за да покажем кой какво е получил, или да си разменим, в зависимост от жребия!

  12. #12

    Подразбиране

    Подаръкът на Юра вече е в София, в неделя ще го предам на другарчето

  13. #13

    Подразбиране

    Таня, благодаря ти много за съдействието

  14. #14

    Подразбиране

    Днес и аз очаквам 3 пакета, ще пиша довечера конкретно. А за неделя ще ми трябва охрана по пътя Младост-Центъра!

  15. #15

    Подразбиране

    Нели само едно БЛАГОДАРЯ е малко да кажа.Тази писанка е просто невероятна.Скоро не бях получавала такава красота.За допълненията,много им се радвам особено на панамката защото трудно намирам в нашия град
    Нели още веднъж благодаря.
    И само да кажа че и днес е рождения ми ден и точно в 7.30 ми се обадиха че имам колет.И Нели направи празника ми още по прекрасен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 15 от 18 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •