Страница 16 от 20 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследенПоследен
Показване на 226 до 240 от 286
  1. #226

    Подразбиране

    Прелестни !

  2. #227

    Подразбиране

    Здравейте, следващата седмица може да се започва с изпращането, наближава 19.05.! Но има лека корекция - Еконт вдигнаха цените на пощенските пратки от 07.05.2013 г.

    "пращайте ПОЩЕНСКИ ЕКОНТ - така подаръка идва до офиса за 2,50 лв /ако е до един килограм/" - тази цена вече не е актуална.

    Сега тарифата им е 4 лв за пратка до кг, имайте впредвид, тези, които ще пращат! Ако някой предпочете пощата, пишете на лични, да раздавам домашни адреси....

    Успех в подготовката!

  3. #228

    Подразбиране

    Да си покажа и аз рамкираното гобленче, готова съм и с допълненията.


  4. #229

    Подразбиране

    Много весела котана

  5. #230

    Подразбиране

    "Наближава момента на истината"
    Моето търпение е вече към края си. Но искам да информирам другарчето си, че ще отсъствам от града в периода 17-20 май включително. Ще изпратя своя подарък на 16 май, за да бъде получен на 17 май.
    За подаръка, който аз трябва да получа ще кажа, че може да ми бъде изпратен и през следващата седмица. Няма проблем да е по-късно от срока. Както прецени другарчето ми. Отвори ми се една екскурзия през този период.

  6. #231

    Подразбиране

    Гинева, блазя ти за екскурзията! И на мен ми се отвори покрай 24 май, има си нужда човек от малко почивка!

    Сега по същество - моля участниците в играта от София, които имат възможност да заповядат на 19.05.2013 г , от 13 часа в кафе ФЛИРТ /до подлеза на метрото станция СЕРДИКА/, за да покажем кой какво е получил, или да си разменим, в зависимост от жребия!

  7. #232

    Подразбиране

    Подаръкът на Юра вече е в София, в неделя ще го предам на другарчето

  8. #233

    Подразбиране

    Таня, благодаря ти много за съдействието

  9. #234

    Подразбиране

    Днес и аз очаквам 3 пакета, ще пиша довечера конкретно. А за неделя ще ми трябва охрана по пътя Младост-Центъра!

  10. #235

    Подразбиране

    Нели само едно БЛАГОДАРЯ е малко да кажа.Тази писанка е просто невероятна.Скоро не бях получавала такава красота.За допълненията,много им се радвам особено на панамката защото трудно намирам в нашия град
    Нели още веднъж благодаря.
    И само да кажа че и днес е рождения ми ден и точно в 7.30 ми се обадиха че имам колет.И Нели направи празника ми още по прекрасен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #236

    Подразбиране

    Честит двоен празник,Лили! Да си жива и здрава - да сътвориш и да се радваш на много красиви подаръци от приятели!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #237

    Подразбиране

    Страхотен подарък! Поздравления!

    Честит рожден ден, Лили!

  13. #238

    Подразбиране

    Честито Лили
    Даси жива и здрава и мнооого красоти да сътвориш
    С прекрасен подарък е започнал празникът ти

  14. #239

    Подразбиране

    Честит празник, Лили! Да си здрава и усмихната, много късмет и да те радват близките!


  15. #240

    Подразбиране

    Реклама:
    Чудесен старт, браво на Никол! Котараната е много сладка!

    Само да докладвам, че пакетите от Светла Петрова и Sissak са вече в мен, пазя ги за 19.05. !

Страница 16 от 20 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •