Страница 17 от 20 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 286
  1. #241

    Подразбиране

    Лили, много се радвам, че съм успяла да те зарадвам и то точно в такъв ден. Желая ти много здраве, късмет и незабравими мигове с любимите хора!

  2. #242

    Подразбиране

    Лили ЧРД!!!
    Много радост,щастие и успехи!!
    Страхотен подарък!!


  3. #243

    Подразбиране

    Ихааааа какъв старт на играта само - прекрасен подарък- котаните на Николчето са пипкави за изробтока на много красиви
    Лили , да си жива и здрава, да имаш винаги такъв невероятен късмет и много вдъхновение за хобито

  4. #244

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета за хубавите пожелания..Да почерпя макар и виртуално.
    А котанката е изработена перфектно.На такав ситен лен,че не знам как го е шила Нелка.Благодаря Нели много съм щастлива.
    И накрая да попитам Рени моето колетче нямаше ли го днес.Дано не изиграят нещо пощтите че...........

  5. #245

    Подразбиране

    Честит рожден ден Лили

  6. #246

    Подразбиране

    На обяд специално ходих да го търся, но го нямаше. Утре пак съм там, ще пиша веднага.

  7. #247

    Подразбиране

    Утре и моето другарче да си чака подаръка Да чака обаждане от Еконт надявам се да доставя радост и аз с моя подарък
    Малко със закъснение...Лили, ЧРД и от мен...жива и здрава и успехи във всичко

  8. #248

    Подразбиране

    Да докладвам пак - и подаръка от Лили е в мен! Сутринта в 8 бях в пощата - готова за бой, но нямаше нужда - пристигнало е и го взех! Лили да е спокойна, в неделя ще го предам, на когото трябва!

  9. #249

    Подразбиране

    Аз вече си имам подарък - страхотен - от Гинева Вчера цял следобед се усмихвам сама от кеф, но не се отваряше форума за да споделя радостта си с вас . И така ....имам две гобленчета от Любимата ми серия на Вервако , жалко че не са в рамка да им се любувам, но ще си ушия третото и заедно ще ги рамкирам. Един комплект с любими теменужки на Орхидея и един комплект от кърпи за кухня. Вижте сами за каква красота става дума :



  10. #250

    Подразбиране

    Гинева, огромни благодарности за невероятния подарък

  11. #251

    Подразбиране

    Прекрасен подарък си имаш Юра
    и едно голямо браво за Гинева много е красив

  12. #252

    Подразбиране

    Честито Юра!Прекрасни чашки!на Гинева
    Аз мислех ,че само при мен не се отваряше форума!

  13. #253

    Подразбиране

    И аз се хваля с подарък от didi3. Благодаря ти за емоцията.Толкова е хубаво.Имам си плат за рокли на куклите ми, панама с ламе, бонбонки , колан и истински пролетни бродерии. Прегръдки и положителни емоции в неделя


  14. #254

    Подразбиране

    Момичета страхотни подаръци си имате браво!!!

  15. #255

    Подразбиране

    Реклама:
    Честито момичета.Прекрасни подаръци сте получили.И Браво на момичета изработили тези красоти.

Страница 17 от 20 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •