Страница 8 от 20 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 286
  1. #106

    Подразбиране

    Аз ще се изчервя и ще кажа, че още не съм започнала, но днес вече ще направя едното, а в понеделник започвам другото.Мисля, че ще успея.

  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    Аз ще се изчервя и ще кажа, че още не съм започнала, но днес вече ще направя едното, а в понеделник започвам другото.Мисля, че ще успея.

    Време има достатъчно, не се питеснявай, ще успееш. От мерак за играта сме се разбързали ,

  3. #108

    Подразбиране

    Готова съм с едното, но ще сменям мотива за бродиране.За този не си намирам подходящи материали.

  4. #109

    Подразбиране

    И аз започнах но нещо съвсем различно от това което бях решила но снимки малко по късно.Но вярвам че ще успея до края на месеца.

  5. #110

    Подразбиране

    Много хубави етапи виждам аз.... радост за окото! И аз се излагам малко с бродерията, но до края на седмицата ще докладвам, надявам се! После - правилата са ясни и ако някой - по някакви причини не успее, нека ми пише на лични, просто не получава подарък, и не подарява такъв! Ясно и просто е. Но като гледам, повечето са готови, има даже и рамкирали вече!

  6. #111

    Подразбиране

    М..да, някои са отдавна готови, други оформени, аз съм още в началото, много ми е малко етапчето, ще снимам по нататък, а и мисля има още доста време.

  7. #112

    Подразбиране

    Има време, момичета! Не се притеснявайте!

    Просто някой са бързаци, защото са се записали в други игри или бързат с други подаръци!

  8. #113

    Подразбиране

    Готова съм и с другата част от ръчно подготвеното ми подаръче .



    и първата част която вече показах .

    Ще се радвам ако другарчето ми което още е неизвестно го хареса

  9. #114

    Подразбиране

    Браво Роси, практичен и полезен подарък за играта

    И аз съм готова вече

  10. #115

    Подразбиране

    Това е малко етапче от моето подаръче което изработвам .Дано ви хареса.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #116

    Подразбиране

    Малее, момичета, страхотни неща сте направили.
    Аз още чакам останалите две от серията да ми ги изпратят от Аксиома и ги започвам. Дано да имам време и за трите!


  12. #117

    Подразбиране

    Ау, какви чудесии сте показали , момичета!

  13. #118

    Подразбиране

    Аууууу, чудеса се заформят, искам всичкоооо! На Лили етапа е чудесен! За възглавничката на Роси - много нежна и с моите любими рози! За Калиите - виждала съм ги на живо - чудесни са!

    Има още месец време, ще успеем и останалите!

    Рали, ще има две седмици време за допълненията, жребият ще се изтегли на среща в София, аз мисля да е около 11-12 май? И другите да казват - целта е да има повече присъстващи участници на срещата за жребия.
    Като гледам какви красоти за започнати или дори завършени, да не настане ????

  14. #119

    Подразбиране

    Готова съм с лавандите, съвсем скоро заминват за рамкиране



    На живо са много по-свежи, но много пъти съм казвала, че от мен фотограф не става.
    Редактирано от manka : 06.04.2013 в 10:39.

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Нина, наистина на живо са много хубави, имах щастието да ги видя Крейникът почти не си личи на снимката, а и цветовете изглеждат по-бледи отколкота са в действителност.

Страница 8 от 20 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •