Страница 9 от 20 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 286
  1. #121

    Подразбиране

    Така и не се научих да снимам като хората ...

  2. #122

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Unknown_lady Виж мнение
    Така и не се научих да снимам като хората ...
    Вярно е че добрата снимка е от голямо значение, но и така се вижда, че модела е страхотен

  3. #123

    Подразбиране

    [QUOTE=kati31;500994]
    Рали, ще има две седмици време за допълненията, жребият ще се изтегли на среща в София, аз мисля да е около 11-12 май? И другите да казват - целта е да има повече присъстващи участници на срещата за жребия.




    Ирка , не е ли много късно чак през май да се тегли жребият за другарчетата . Нямам търпение вече ,

  4. #124

    Подразбиране

    I az niama tarpenie i taka shte mi e po lesno da oformia podaraka

  5. #125

  6. #126

    Подразбиране

    Момичета, хайде тогава да си дадем малко зор и всички да покажем готовите неща и да се разберем за среща, за да теглим жребия.

  7. #127

    Подразбиране

    Показвам завършено и одобрено от комисията

  8. #128

    Подразбиране

    Отдавна съм готова, така че да казват другите, за мен е без значение

  9. #129

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Показвам завършено и одобрено от комисията
    Супер е Аби, днес му се радавах на живо

  10. #130

    Подразбиране

    Аз още чакам останалите две от серията, които смятах да ушия. Надявам се тази седмица да ми ги пратят от Аксиома и да успея да ги ушия в срок.
    Нямам нищо против по-раното теглене на другарчетата, но ще помоля срока на изпращане да остане същия, че да мога да се справя! Аз също нямам търпение да разбера другарчето си!

    Невероятно красиви неща сте приготвили момичета! Поздравления!

  11. #131

    Подразбиране

    Аз също съм готова с шитата част, но за оформлението й ще ми трябва малко време.

    Предлагам датата за размяна на подаръците да си остане същата, за да може всеки да завърши спокойно каквото си е запланувал.

  12. #132

    Подразбиране

    Завършени и трите,в понеделник заминават за рамкиране
    http://i036.radikal.ru/1304/cf/6109be85cb19.jpg

  13. #133

    Подразбиране

    Ще се постарая в понеделник да покажа и моите неща.

  14. #134

    Подразбиране

    Днес започвам, че ме засрамихте много със скоростта си.И ми се наложи смяна на модела,но ще се справя в срок и няма да предам доверието,което ми гласувахте
    Редактирано от Светла Петрова : 07.04.2013 в 13:45.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Светле, и аз съм силно засрамена.... Аз съм готова с шитото - два броя, но също ми трябва СПОКОЙСТВИЕ - без деца и мъже и кучета около мен, за да оформя. Ако не ми хареса - ще правя друго! Няма да се излагаме , я, на национално ниво! Датите са си в регламента - и има още време за по-бавните и ангажираните. И като гледам какви красоти са готови вече - не се притеснявайте хич за допълненията, рамките покриват сумата, слагате по един шоколад и готово! Ако за жребия се съберем повече софиянки - направо можем на живо да си разменим, а аз взимам всичко за изпращане по другите градове.

Страница 9 от 20 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •