Страница 11 от 20 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 286
  1. #151

    Подразбиране

    Всичко показано до тук ми харесва много Чудесни сте момичета

  2. #152

    Подразбиране

    Вече се знае, кой на кого ще подарява. Стягайте се момичета

  3. #153

    Подразбиране

    Момичета, днес имахме Софийска среща, и се събрахме почти всички участници в играта - малко инцидентно стана, но решихме под строг контрол и в НЕПРОЗРАЧЕН ПЛИК да изтеглим жребия. За момичетата от други градове - теглиха гарантите им - само АЗ знам цялостната картинка.

    До довечера ще пусна съобщения за дамите извън София - кое другарче им е изтеглено от гаранта.
    За отсъстващите столичанки - теглиха близки техни приятелки, ще имам грижата да бъдат уведомени до един час.
    Дано не се сърдите, че малко избързахме с жребия, но мисля че така всички ще имат достатъчно време да изберат допълнение, а и повечето май са готови с подаръците....

  4. #154

    Подразбиране

    Писах на всички неприсъствали, за да си знаят на кого ще подаряват и изпращат. Има още един вариант - давам мои данни за получаване с Еконт - Ирена Костова, 0896723171, Еконт, София - офис БИЗНЕС ПАРК. Който прецени, да изпраща директно на софийското другарче, който иска - може и до мен, Всеки ден ходя до там, не е проблем да взема пратките, и да ги занеса неразопаковани на срещата с размяната. И нека да обясня - пращайте ПОЩЕНСКИ ЕКОНТ - така подаръка идва до офиса за 2,50 лв /ако е до един килограм/ и няма загубване или забавяне. Ако пращате нещо рамкирано, погрижете се за добра опаковка, че и куриерите могат да чупят....

    Поради многото почивни дни покрай 24 май, решихме да направим размяната на 19.05. /неделя/, на среща в София.

    Ако някой има проблем да е готов за тази дата, моля, пишете ми на лични Ще се погрижим всички участници, които живеят извън София, да си получат подаръците около тази дата.

    Успех на всички с подготовката!

  5. #155

    Подразбиране

    Хм, аз нищо не съм получила!

    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    Писах на всички неприсъствали, за да си знаят на кого ще подаряват и изпращат. Има още един вариант - давам мои данни за получаване с Еконт - Ирена Костова, 0896723171, Еконт, София - офис БИЗНЕС ПАРК. Който прецени, да изпраща директно на софийското другарче, който иска - може и до мен, Всеки ден ходя до там, не е проблем да взема пратките, и да ги занеса неразопаковани на срещата с размяната. И нека да обясня - пращайте ПОЩЕНСКИ ЕКОНТ - така подаръка идва до офиса за 2,50 лв /ако е до един килограм/ и няма загубване или забавяне. Ако пращате нещо рамкирано, погрижете се за добра опаковка, че и куриерите могат да чупят....

    Поради многото почивни дни покрай 24 май, решихме да направим размяната на 19.05. /неделя/, на среща в София.

    Ако някой има проблем да е готов за тази дата, моля, пишете ми на лични Ще се погрижим всички участници, които живеят извън София, да си получат подаръците около тази дата.

    Успех на всички с подготовката!

  6. #156

    Подразбиране

    Рени няма проблем при мен. Но за изпращането ще бъде по пощата защото на село нямам друго.Пък може и да ви изненадам.

  7. #157

    Подразбиране

    Поради лоша организация, постоянни проблеми както и поради факта, че отново има нещастни участници, за мое огромно съжаление и тази игра няма да приключи щастливо за всички.

    Аз се отписвам.

    Моля подаръкът, който е трябвало да получа да се пренасочи към човека, на който аз трябваше да подарявам.

    Моля за извинение и разбиране.

  8. #158

    Подразбиране

    Извинявам се за лошата организация, и че си позволих на някои момичета да съобщя по скайпа другарчетата. На rostso си позволих да закъснея с информацията до неделя - за което още веднъж се извинявам!

  9. #159

    Подразбиране

    Извинявай Роси, но не съм на същото мнение по въпроса за организацията. Твое право и желание е да се отпишеш от играта, но думите ти са меко казано пресилени!

  10. #160

    Подразбиране

    Лили, ако идваш, да си вземеш тапи за уши...... много кудкудякаме! Ако ти, или някой от другите участници имат път към задръстената София, не се колебайте да ни изненадате! Ще ни бъде много приятно!

  11. #161

    Подразбиране

    В предлагания от теб регламент има пропуск. Представи си, че харесвам само две-три неща, кандидатствам само за тях, но никое не ми се пада по жребий... Какво ще правим тогава?
    Редактирано от кроти : 15.04.2013 в 20:51.

  12. #162

    Подразбиране

    Мисля, че тази игра започна добре, дайте и да завършим с настроение, въпреки всичко! Моля, които не е доволен, да пише до ден-два, за да мога да известя момичетата, при които ще има промени. Все пак всеки мисли допълнения спрямо конкретен човек, затова моля за експедитивност при отказването!
    Благодаря Ви от името на всички!

  13. #163

    Подразбиране

    Аз да си покажа пък до къде стигнах с подаръка си за моето другарче.



    Незнам защо има недоволни от жребия? Какво значение има на кого ще се падне да подарява човек? Нали всичко се прави с идеята да зарадваме другарчето си? Или пък някой има против да изпраща на тези момичета, които не сме от София? Ако е така, моля моя подарък да се пусне до поискване за моя сметка. Така няма да ощетя никой с пощенски или куриерски разходи.

  14. #164

    Подразбиране

    Гинева, много красиво се получава

    Не се притеснявай да го изпратиш на другарчето си, което и да е то

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    [QUOTE=Гинева;501789]Аз да си покажа пък до къде стигнах с подаръка си за моето другарче.




    Много свежо и красиво става!
    Не ми се вярва на някой да са му проблем пощенските разходи и аз не знам какво стана пак, не бях на срещата.

Страница 11 от 20 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •