Страница 18 от 20 ПърваПърва ... 81617181920 ПоследенПоследен
Показване на 256 до 270 от 286
  1. #256

    Подразбиране

    Момичета, много ме е срам, но....аз не успях да си довърша бродерията. На фона на прекрасните подаръци и настроение тук, тоя път аз ще съм черната овца Добре, че поне това е хубавтото нещо, което избрахме в регламента...няма да участвам в размяната. Дано моето другарче не е много разочаровано, но предполагам, че ще получи красив и изпипан подарък, че лошо нещо до сега не се видя Много се извинявам за негативната нотка в хубавата ни игра! Това ще ми е за урок - никакви игри повече

  2. #257

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    И аз се хваля с подарък от didi3. Благодаря ти за емоцията.Толкова е хубаво.Имам си плат за рокли на куклите ми, панама с ламе, бонбонки , колан и истински пролетни бродерии. Прегръдки и положителни емоции в неделя

    Радвам се,че ти е харесал подаръкът ми

  3. #258

    Подразбиране

    Всички получени подаръци са много хубави
    Очаквам с нетърпение утрешния ден на размяната

  4. #259

    Подразбиране

    Да се похваля и аз и да благодаря на Сиси за подаръка!


    Имам органайзер, който вече влезе в употреба:
    арт сърчице, пролетна комплектовка и другото на снимката го виждате. Много благодаря!

    Аз утре няма да мога да присъствам, тъй като от любов към нАуката съм се писала ученичка и съм на обучение, но съм се погрижила едното ми другарче да получи моят подарък, а с другото ще се видим през седмицата и ще и го предам лично, тъй като и тя ще липсва. Пожелавам ви много и приятни емоции утре на размяната и да покажете снимки задължително!
    Редактирано от Unknown_lady : 19.05.2013 в 02:25.

  5. #260

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Гинева, огромни благодарности за невероятния подарък
    Радвам се, че ти е харесал. Наистина май трябваше да ги рамкирам, но единственото, което ме спря беше това, че реших третото гобленче да е към допълнението.

    Поздравявам всички за получените до момента подаръци. Всичко е прекрасно. И с нетрпение очаквам утрешните снимки.

  6. #261

    Подразбиране

    Прибрах се от срещата ни и веднага съм на компа....ще се хваля
    Мила Юра,не можеш да си представиш каква голяма радост ми донесе твоя подарък след дългата и уморителна седмица. Благодаря ти от сърце за положителните емоции този след обяд. Бъди жива и здрава и много щастлива.
    Момичета, ето и вие да видите и да ми завидите благородно надявам се


    Много красив и нежен гоблен
    http://s61.radikal.ru/i174/1305/50/16cb3f0e6d96.jpg
    Страхотна картичка с пожелания,метличка с пролетни цветя,любимата ми Милка и пликче изработено с финес
    http://s61.radikal.ru/i171/1305/08/ad77faef3742.jpg
    В пликчето има и парченце панамка със забодена игла в нея

    http://i067.radikal.ru/1305/6a/91e36a70801b.jpg
    Хиляди целувки от мен

  7. #262

    Подразбиране

    След положителните емоции в днешният следобяд и доказателството ,че няма недоволни

    http://rositsa66.gallery.ru/watch?a=buXw-kjAL

  8. #263

    Подразбиране

    Диди, щом ти си щастлива аз два пъти по-вече
    Радвам се че всичко ти е харесало , най-големия ми дерт бяха бонбоните да не се разтопят...
    Благодаря за приятните емоции и весело лято на всички

    п.п. видях и снимките - наистина на всички очите блестят - какво повече...

  9. #264

    Подразбиране

    Всички подаръци бяха чудесни . Момичетата се бяха постарали и се надявам, че няма разочаровани
    Юра благодаря за допълнителното подаръче

  10. #265

    Подразбиране

    Много хубави бродерии се размениха, всички се бяха постарали от сърце и душа! И аз да благодаря на Юра за мънистената роза, много мило от нейна страна! Положителни емоции желая на всички! Остават само Аби, Светла Петрова и Гинева да се похвалят - другата седмица! Моят гоблен се забавя заради рамкиране, така че и аз ще се фукам заедно с тях!
    Редактирано от Ирка88 : 19.05.2013 в 18:21.

  11. #266

    Подразбиране

    Чудесни подаръци и щастливи момичета!!! Другата седмица и аз ще показвам

  12. #267

    Подразбиране

    Радвам се че всички са доволни.Всяка от нас е вложила старание да зарадва другарчето си.Ама нека да ви е яд моята котанка и най хубава.

    И само Росето ли е снимала.Покажете повече снимни от кога ви чакам.

  13. #268

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
    След положителните емоции в днешният следобяд и доказателството ,че няма недоволни

    http://rositsa66.gallery.ru/watch?a=buXw-kjAL
    Ние все гледаме не там където трябва))) То гащички на зайо разгледаме, а сега ми харесва чанта))) Май беше подарък от Роси за Кроти

  14. #269

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vishenka Виж мнение
    Ние все гледаме не там където трябва))) То гащички на зайо разгледаме, а сега ми харесва чанта))) Май беше подарък от Роси за Кроти
    Оля, не е чанта, а чудесна възглавничка с бродерия, останалата част е от щампиран лен и за това ти се е сторило, че е чанта Чудесна е възглавничката в комплект с бродирания тишлайфер, вече си ги подредих в хола.

  15. #270

    Подразбиране

    Реклама:
    Оля сигурно има впредвед чантата от подаръка . Оля , понеже на можах да намеря толкова голяма хартиена опъковъчна торбичка с рози , а намерих чанта за пазаруване , реших ,че става и за опаковка на подаръкът ми , та стана 2 в 1 . Кроти ако реши , може и за пазар да я използва .
    Редактирано от rositsa : 20.05.2013 в 20:03.

Страница 18 от 20 ПърваПърва ... 81617181920 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •