Страница 19 от 20 ПърваПърва ... 917181920 ПоследенПоследен
Показване на 271 до 285 от 286
  1. #271

    Подразбиране

    И аз си имам подарък.
    Благодаря от сърце на LiLiPi70 - Лили за прекрасните момини сълзи.Истинско пролетно настроени внесоха у дома ми.И за цветните панами (такива нямах в склада)Шоколада го хапнахме с любителката на гоблени (неразделна част от снимката).Ето я и нея.Радвайте се с мен!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #272

    Подразбиране

    Аз да благодаря и тук на Светлето подаръка е просто уникален
    Благодаря ти от сърце


    Редактирано от sunnyto : 20.05.2013 в 17:58.

  3. #273

    Подразбиране

    Честито на всички,подаръчетата са прекрасен спомен!

  4. #274

    Подразбиране

    Eто малко снимков материал от моя прекрасен подарък, всичко е перфектно изработено от Кроти, за което много и благодаря !






  5. #275

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
    Оля сигурно има впредвед чантата от подаръка . Оля , понеже на можах да намеря толкова голяма хартиена опъковъчна торбичка с рози , а намерих чанта за пазаруване , реших ,че става и за опаковка на подаръкът ми , та стана 2 в 1 . Кроти ако реши , може и за пазар да я използва .
    Да, точно нея имам впредвид, нали казвам, все не там където трябва гледаме))))

    Много полезна "опъковочна" хартия Аз имам голямо разнообразие от такива чанти - пазя в тях платове (кака Дорис ги нарича парцелак) в килера.
    А при местване - точно доли между седалки в голфа събира се тази чанта - добре го натоварили с техена помощ.


    Извинявам се за спама, махам се ... Ами само ако някой не получил зайче с гащички)))) няма да коментирам повече

  6. #276

    Подразбиране

    С тия гащи на Зайо - име ми излезе, ама наистина бях впечатлена от... наличието им! И да напомня, че Мария я прави зайката, аз само й се радвам!
    Подаръка на Роси беше чудесен, и възглавничката, и карето, и чантата!

  7. #277

    Подразбиране

    Привет и от мен! Тъй като днес отсъствах от града едва сега успях да се похваля с УНИКАЛНИЯ си подарък, който получих от бисквитка .

    Благодаря ти, мила, просто нямам думи, с които да изкажа възхищението си от подаръка. За мое голямо съжаление обаче, снимки ще мога да кача едва утре, за което се извинявам.

  8. #278

    Подразбиране

    Данче, благодаря, че писа в темата; много се притеснявах, дали е пристигнал и всичко ли е цяло и невредимо

  9. #279

    Подразбиране

    А ето и обещаните снимки:

    Имам си кутия с чай, две панами - много оригинални, прекрасна чаша за чай и мънистени бонбонки



    и не на последно място прекрасния тефтер за рецепти, който е просто УНИКАЛЕН



    Още веднъж огромни благодарности на бисквитка . Просто не съм си и мечтала за толкова прекрасно нещо.

  10. #280

    Подразбиране

    Честито за красивия тефтер! Аз така и не успях да го видя в завършен вид, бродерията е чудесна! Остава само Аби да се похвали с подарък - и сме приключили с играта.

  11. #281

    Подразбиране

    Какво стана с подаръка на Аби? Получили се?

  12. #282

    Подразбиране

    За съжаление все още не съм го взела .Нина го е предала на преносителя ,но нещо неможем да се разберем кога и как да ми го предаде.За сметка на това аз съм изпратила на Нина моя и предполагам че ще го снима и качи в темата.
    Мисля че съм успяла да я зарадвам.

  13. #283

    Подразбиране

    Аби, голямо благодаря за разкошния подарък, който вече е окачен на стената! Утре ще снимам и ще показвам

  14. #284

    Подразбиране

    Да се похваля с чудничкият подарък от Аби:



    Много, много благодаря мила Аби! Всичко е супер!
    Ирисите са вече на стената, брошката е на ревера на едно дънково сако, а бонбоните заминаха по предназначение

  15. #285

    Подразбиране

    Реклама:

    Най-после и аз да пипна пролетния подарък изработен от Нина с полъх на лавандула.
    Имам си сет конци ,картики и панама.Всичко страшно много ми харесва и искам да и изкажа специална благодарност че се съгласи да приеме да изработи два подаръка и да не допусне аз да си остана с моя подарък.
    Също много съм трогната от жеста на Юра която благодари с мила картичка и игла за мъниста за гаранцията ми за нея в играта .
    Благодаря момичета от все сърце!!!

Страница 19 от 20 ПърваПърва ... 917181920 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •