Показване на 1 до 15 от 45

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Е, аз като казах на Славянка в Групата "Гобленарите на Велико Търново", че подаръкът й е отбиване на номера, някои ме подкрепиха, но имаше и такива, които ме нарекоха материалистка. Аз организирах играта за 8-ми март там и приех издънката й малко лично, затова си позволих да я изкритикувам. После я оправдаха с това, че била разстроена много, а се е издънила щото нямала пари. Ами и аз да се бях включила в 5 различни игри и ако трябваше да направя подаръци за по около 20 лв, е и аз нямаше да успея да се справя финансово... Ето и тук нагледен пример- въпросния тъп таралеж да се налага да си го дошива получателя и да му измисля ново и по-подходящо оформление. Така ли трябва да е? Не мисля...
    Затова е хубаво да има един "черен списък" и такива хора да не им се позволява да участват в игрите. Защото това момиче за трети път се дъни в Търновската група. Какво значи това? Че тя просто не си взима поука ... Трябва ли да я търпим навсякъде? Гледам, че се е включила и в играта ЧРД тук. Аз също участвам. И ако тя ми е другарчето, дето трябва да ми праща подарък, просто... не знам. По-добре да не го прави, че поне да не се ядосвам излишно....

  2. #2

    Smile

    Лейди, шапка ти свалям за фантазията и уменията...................

  3. #3

    Подразбиране

    Страхотнен е станал таралежа, рамките също са прекрасни с тази нова премянаВижда се, че с малко повече желание и старание могат да се направят чудеса, а не просто да се отбива номера.
    Редактирано от margo67 : 19.03.2013 в 15:59.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •