Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 45
  1. #16

    Подразбиране

    Браво кроти,прекрасно се е получило!!!

  2. #17

    Подразбиране

    Приветствам темата,достави ми естетическо удоволствие.
    У нас обичаме да правим подаръци за близкиаз бродирам нещо,а Митко сътворява рамки и се радваме когато видим усмивки .СЪБИРАМЕ ВСЯКАКВИ ИДЕИ Благодаря за тази

  3. #18

    Подразбиране

    Рециклирах таралежко Намерих схемата и сложих контура с Крейник. Ето какво се получи:


  4. #19

    Подразбиране

    Unknown_lady,

    Сътворила си истинско чудо!

  5. #20

    Подразбиране

    След като вече се виждат нещата без да има нужда да се обяснява /пиша го до всички така силно възмутени от моята постъпка/нека си сложат ръка на сърцето и да кажат кое е по-добро.
    С това аз приключвам темата ако някой има нещо да казва да казва.
    Нещата за мен са кристално ясни.
    Благодаря на всички подкрепили ме в темата.
    И благодаря на момичетата за нагледния урок.

  6. #21

    Подразбиране

    Браво Нина. Не е същия гоблен, в твоя има и контур( както е в оригиналната схема). Доста си поработила по тоя подарък Вложила си доста труд и фантазия, но резултатът е чудесен. На такъв подарък всеки би се зарадвал

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    Ежко е станал неузнаваем!!!

  9. #24

    Подразбиране

    Много се е наежил този Ежко. Това се казва пълна промяна. Поздравления за майсторлъка.

  10. #25

    Подразбиране

    Нина, не вярвам на очите си! Пълна промяна, наистина!

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    А цветовете подменяла ли си? Или е от снимката? На първата таралежа е един жълтакав, а сега свети. Страхотен е. Браво!

  13. #28

    Подразбиране

    Jully ,

    свети, благодарение на контура!

  14. #29

    Подразбиране

    Unknown_lady , можем само да ръкопляскаме!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Е, аз като казах на Славянка в Групата "Гобленарите на Велико Търново", че подаръкът й е отбиване на номера, някои ме подкрепиха, но имаше и такива, които ме нарекоха материалистка. Аз организирах играта за 8-ми март там и приех издънката й малко лично, затова си позволих да я изкритикувам. После я оправдаха с това, че била разстроена много, а се е издънила щото нямала пари. Ами и аз да се бях включила в 5 различни игри и ако трябваше да направя подаръци за по около 20 лв, е и аз нямаше да успея да се справя финансово... Ето и тук нагледен пример- въпросния тъп таралеж да се налага да си го дошива получателя и да му измисля ново и по-подходящо оформление. Така ли трябва да е? Не мисля...
    Затова е хубаво да има един "черен списък" и такива хора да не им се позволява да участват в игрите. Защото това момиче за трети път се дъни в Търновската група. Какво значи това? Че тя просто не си взима поука ... Трябва ли да я търпим навсякъде? Гледам, че се е включила и в играта ЧРД тук. Аз също участвам. И ако тя ми е другарчето, дето трябва да ми праща подарък, просто... не знам. По-добре да не го прави, че поне да не се ядосвам излишно....

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •