Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 45 от 45
  1. #31

    Smile

    Лейди, шапка ти свалям за фантазията и уменията...................

  2. #32

    Подразбиране

    Страхотнен е станал таралежа, рамките също са прекрасни с тази нова премянаВижда се, че с малко повече желание и старание могат да се направят чудеса, а не просто да се отбива номера.
    Редактирано от margo67 : 19.03.2013 в 16:59.

  3. #33

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета! Цветовете не съм ги променяла, само сложих контур. Преди това беше много бледо, но с контура се оправи. На следващата среща ще го донеса. Тарлюто в ябълката си има и гръбче, ето го тук http://gallery.ru/watch?ph=xyV-eByu0
    Като направя и черешките, ще снимам и тях

  4. #34

    Подразбиране

    Unknown_lady , Кроти, чудесна работа сте свършили.Таралечето е станало много сполучливо.Поздравления.

  5. #35

    Подразбиране

    Момичета,страхотни сте!Пълни с идеи,а изпълненията са достойни за възхищение! За вас важи поговорката "от старо,ново прави",а за мен сте жени със "златни ръце"

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Unknown_lady Виж мнение
    Рециклирах таралежко Намерих схемата и сложих контура с Крейник. Ето какво се получи:


    БРАВО! НАИСТИНА БЛЕСТЯЩО ИЗПЪЛНЕНИЕ

  7. #37

    Подразбиране

    Прекрасно си се справила Кроти!
    Нинка, имам нещичко за теб на срещата ще ти го предам много ще ми е любопитно какво ще го направиш!

  8. #38

    Подразбиране

    Нинка, и аз да запиша ли се в опашка?

  9. #39

    Подразбиране

    Давай го Оля, няма опашка, пращаш ми и го почвам
    Като се видим, ще го взема и на Рали шедьовъра.
    Ей форума ще ме намрази на края, ама за мен това е предизвикателство

  10. #40

    Подразбиране

    Готова съм и с черешките.

    [IMG][/IMG]

    Малко се затрудних с монтирането, защото от едната страна панамата беше изрязана до самата бродерия, което пречи да се центрира добре, но мисля, че сърчицето стана сладурско.

  11. #41

    Подразбиране

    Супер се е получило Нина. Още едно доказателство, как с малко желание и фантазия, от дефект може да се получи ефект

  12. #42

    Подразбиране

    Ех, чудесно е, точно по моя вкус.Ама имам Тия плодови платове откъде ги взимате?

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Ех, чудесно е, точно по моя вкус.Ама имам Тия плодови платове откъде ги взимате?
    В София на ул.Пиротска на ъгъла има един магазин за платове, та от там. Обаче се водят дизайнерски и като свърши един плат, повече не докарват от него. Така изпуснах едни малини и вече няма от тях и няма и да има.

  14. #44

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето една идеика от мен
    http://ladyzone.bg/article/srachno/p...ostavyame.html

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •