Момичета ,рядко имам възможност да влизам във форума ,но сега ми се иска да отговоря на wylchin. "Софиянки" са като всички останали участници тук.Никой не се гордее или да се прави на велик.В този форум, независимо от местоживеене ,образование , длъжност ,титла и т.н. всички са равни!
Смятам ,че и в други градове се организират вътрешни игри и това не е лошо и никой не би трябвало да се обижда.Когато хората се познават не е необходимо да има регламент ,но тук организаторите дадоха възможност за участие и на " селяндури"/ цитат....моля за извинение/.
С цел да се избегнат разочарования от участниците се сложиха и препоръките.Не всеки има тема в " творбите" и може да му се погледне работата,Най- малкото да се ориентира другарчето му какво да му ушие.
Като знам какво е търсене и коментиране на схеми в нашата група на записалите се в предишни игри и след като съм виждала и готовите им неща,а в последствие и получените подаръци на някой от тях НЕ МОГА ДА ГИ ОБВИНЯ за критерийте им за участие в тази игра.
Целта е да участват сериозни и отговорни хора ,за да няма отрицателни коментари /дано/.Ако се запише някой за когото никой нищо не знае ще са спокойни ли организаторите?
Мисля ,че би трябвало да има някакво изменение при организирането и провеждането на игрите в бъдеще ,за да се сведът до минимум негативните реакций