Аз подкрепям rodich за рейтинг. Вижда се какво праща всеки един от нас при игрите. И в никакъв случай не искам да се елиминират новите съфорумки, които искат да участват - може би контрол на етапите им, или...

На wylchin мога да отговоря - относно Софийската игра - В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ДА НЕ СЕ ВЪЗПРИЕМА КАТО "НИЕ НАДУТИТЕ СТОЛИЧАНКИ"!!!
Идеята ни беше съвсем друга - когато играта е с по-строги правила и с предварително показване на етапи,без участие на "издънили се гобленарки" и е между приятелки - ДАЛИ ЩЕ ИМА РАЗОЧАРОВАНИ? Това е идеята, а относно възможностите - в София и големите градове има по-голям достъп до конци и материали, докато в малките населени места е трудно да се намерят дори конци. За мен ТОВА е разликата между София и малките села и градове!

Въпреки липсата на материали в Горна Оряховица, Смолян, Силистра, Стражица, Правец, Добрич и т.н.... аз лично съм получавала чудесни подаръци от тези градове, изпипани до съвършенство, изпратени от душа! И не говоря за СКЪПИ неща - а просто елегантно изпълнени, от сръчни ръце!

Така че се явява и тази разлика - желание да зарадваш другарчето, и липса на уважение и отбиване на номера!

Повечето от нас шият за удоволствие, търсим тръпка в игрите - но уверявам те, wylchin, тръпката е доста неприятна, когато получиш недоизпипан и недомислен подарък! Дано не ти се случва!